Za nesnesitelná vedra prý může EU. „Uměle ohřívá Evropu, aby se tu uprchlíci cítili jako doma,“ tvrdí alternativní vědci

05 Srp 2017

Nejen Českou republiku, ale i celou Evropu zasáhla vlna nesnesitelných veder. Někde teploty dosahují až 40 stupňů Celsia a ochlazení je stále v nedohlednu. Podle skupiny alternativních vědců z jedné internetové diskuse za to může EU, která za pomoci chemtrails a amerického HAARPu uměle ohřívá Evropu, aby tu vytvořila přirozené klima pro miliony afrických imigrantů.
„Podle mě je to jasný že za to může Makrela a ta její Únie. Každý den rozprašují na obloze chemtrails sám to vydím když se podívam na nebe!!! Proto je venku takové teplo snaží se udělat těm čmoudum prirozene klima na ktere jsou zviklý z Afriky aby se jim tady lépe znasilnovalo a kradlo!!!!!“ píše v jedné z diskusí alternativní vědec Jirka, který vystudoval Vysokou školu života.

„Máš pravdu Jirko vydím to úplně stejně. Těm blbcum ale nedochazi že když je venku takové vedro a modrá obhloa tak jsou všechny ty čary za jejich letadli vydět a mi tak máme dukazi o jejich vlastizrade evropy!!!§§§§!!“ souhlasí s Jirkou pan Vladimir, který si na internetu pustil pár proruských dokumentů, které mu otevřely oči.

Alternativní vědci svoje teorie dále opírají o fakt, že největší horka jsou v zemích s velkou koncentrací migrantů. Teploty v Řecku, Španělsku či Francii se pohybují okolo 36 stupňů, v Itálii dnes dokonce čekají až čtyřicítky. Oproti tomu v zemích, kde je afrických imigrantů jen velmi málo, například v Estonsku nebo Bělorusku jsou teploty okolo pouhých 20 stupňů. Je tohle náhoda? Nemyslíme si!

Co můžeme pro ochlazení udělat? Octovat, octovat, octovat! Díky tomu anulujete účinky chemtrails. Pod záštitou našeho serveru také chystáme hromadnou akci, při které všichni naši čtenáři ve stejný okamžik otevřou svoje lednice a mrazáky a sníží tak venkovní teploty. Akce je plánovaná na 7. srpna od 9:00. Přidejte se!
RELATED POST