USA chtějí vyvážet plasty do bermudského trojúhelníku. „Odpad tam prostě zmizí,“ tvrdí Trump

09 Úno 2020

USA v čele s Donaldem Trumpem přišly s řešením celosvětového problému nadbytku plastového odpadu. Podle amerického prezidenta by měl být přebytečný plast vyhozen do bermudského trojúhelníku, kde odpad „prostě zmizí“.

Donald Trump se opírá hlavně o skutečnost, že když se něco v bermudském trojúhelníku ztratí, už se to nikdy znovu neobjeví.

„Nechápu, co všichni řeší okolo přebytku plastů. Kam s plastem? Řeknu vám kam! Prostě ho hoďme do bermudského trojúhelníku a už o něm nikdy více neuslyšíte… covfefe“ píše Donald Trump na svém Twitteru.

Podle odborníků jde o skvělý nápad

„Výborný nápad. Liberální fašisti a ekoteroristé se snaží omezovat náš způsob života a zakazovat plasty, přitom řešení je takto jednoduché. Donald Trump přišel s geniálním nápadem, který celou krizi okolo plastu vyřeší jednou provždy,“ tvrdí odpadolog Ronald Redneck.

Bermudský trojúhelník, který se nachází mezi Floridou, Bermudami a Portorikem, je známý tím, že v něm bez vysvětlení mizejí lodě a letadla. Proto je podle prezidenta Trumpa ideálním odkladištěm odpadu. Zároveň se tím jednoduše vyčistí oceány.

„Plasty, které se nacházejí všude v oceánech, prostě nachytáme do rybářských sítí a odvezeme do trojúhelníku, kde odpad nadobro zmizí. To samé můžeme udělat s demokraty, kteří stojí za impeachmentem, liberály a Gretou,“ dodává Trump.

USA by mohly začít plasty do bermudského trojúhelníku začít vyvážet na začátku příštího roku.

19 comments
 1. ZE BY TO TZV. „ZAPADNI DEMOKRATY“ NENAPADLO. ONI PROTEZUJI LGBT AKTIVISTY, TY PRO ZMENU PODPORUJI MIGRANTY. ZE SEVERU EKO – FANATICI – BLAZNI AKTIVISTI, Z JIHU MIGRANTI, ZE ZAPADU LGBT EXHIBICIONISTI A TURKOVE. TRAGEDIE. POSLEDNI ZACHRANA JE V4 (ČR, SK, PL, HU) NEBO OBNOVIT RAKOUSKO UHERSKO. TAKY FANDIM RUSKE POLITICE. NA NIC SI NEHRAJI. ZADNA POLITICKA KOREKTNOST A TY MUSLIMY SI PUTIN UKOCIRUJE. TRUMPOVI FANDIM TAKTEZ, JE TO ROZUMNY PREZIDENT.

 2. Jménem Spojených Bermudských Trojůhelníků důrazně protestujeme proti tomuto záměru.
  Co si ukradneme, do toho vám nic není. Ale odpadky?
  Naše právní kanceláře na Bermudách, Bahamách a na Panenských ostrovech už připravují kroky proti příslušným politikům a korporacím.

 3. Tento skvělý nápad ochromil vědecké kapacity včetně Grety Thurmergové natolik, že chtěla Trumpa okamžitě adoptovat!
  Zdroje blízké Bílému domu mimo záznam a pod příslibem přísné anonymity důvěrně sdělily, že neví, co si o tom myslet!
  To nemůže být náhoda!

  Chcete vědět víc?

 4. Necahpu jak stim muze nekdo souhlasit, vzdyt je to do oci bijici hovadina, prece nejde souhlasit s takovou nebetycnou kravovinou, kterou trumpeta vyplodil z generatoru nahodnych slovv.!!!
  Jak k tomu prijde zbytek sveta? Bude muset do USA prodavat plasty aby je velevazeni uSSaci mohli vyhodit do more??? takze zase vitezi nadvlada nejlepsiho kontingentu na svete??!!! prubudte se lidi!!!

 5. Ako by sme sa na tento jav pozerali, ako funguje magický vír pri spláchnuti plastového odpadu do stredu zeme? Môže to byť dobrý nápad, zároveň je potrebné usmernenie / na základe výpočtov, štatistík priklonila by som sa k predošlým rokom, napr. koľko lodí, koľko lietadiel…… a iných predmetov bolo vírom spláchnutých do bermutského trojuholníka na základe výskumov a vedeckých správ, vyhodnotiť výsledky a na základe, nich vyhodnotiť hypotetický vyjadriť pravdepodobnosť čo, ako by sme mali urobiť, aby sme nezničili planétu ZEM….. môj názor Vlasta, OZ Ľudia dobrej mysle

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..