Blog: RIP in peace of people Europe

15 Srp 2016

Pro svůj blogový příspěvek jsem zvolil sice anglický, nicméně jasně znějící nadpis (v překladu: Odpočívej v pokoji, lide evropský). Jak tedy již název napovídá, chtěl bych vám říct něco o zániku Evropy, který můžeme pozorovat v podstatě v přímém přenosu. Korupce, sluníčkářství, islamizace, ztráta národní identity, homosexualismus a snaha o vyhubení slovanského národa, to všechno žene Evropu do záhuby.
Byl to tuším Tomáš Garrigue Masaryk, kdo řekl, že „Lidé si začínají více cenit svých drahých aut, iPhonů, počítačů, ale zapomínají na to nejcennější – na svou rodinu a na svou vlast.“ Netřeba dodávat, že tato slova našeho prvního prezidenta dokonale předčila svoji dobu. Na rok 2016 totiž sedí naprosto dokonale.

Je to pár dní, co Prahou prošel průvod buzerantů. Právě podpora homosexualismu je jednou ze zbraní zlých sionistů, která má zničit evropský lid a slovanský národ. Já nejsem homofób, ale podporuji tradiční rodinu a tu dva muži nebo dvě ženy rozhodně netvoří. Tradiční rodinu má tvořit ožralý otec živitel a matka uklízečka!Pochod gayů a lesbiček, kterého se zúčastnily tisíce lidí jen potvrdil to, jakou moc mají sionistické elity a jak se jim jejich plán na zničení Evropy a hlavně její slovanské části daří. Nás za Národní demokracii přišlo proti průvodu protestovat jen pár desítek. Tak kde to jsme? Opravdu mají homoklády větší podporu, než tradiční rodina?

Když mluvíme o tradicích, vzpomeňme na tradiční evropskou kulturu a tradiční evropské náboženství. I tyto dvě věci, na které mohl být do nedávné doby evropský lid hrdý pomalu mizí. Jak je to možné? Může za to masivní islamizace. Denně proudí do Evropy tisíce uprchlíků, kteří mají za úkol islamizovat evropský kontinent. Já nejsem xenofób, ale do Evropy prostě patří křesťanství.

Stejně tak nejsem rasista, ale Evropa byla vždycky bílá! Není to jen islám, ale i jiná barva pleti, která proniká na naší domovskou půdu a která tu stejně jako islám nemá co dělat! Jak říkám, já nejsem rasista, ale všechny negry bych nakopal do pr*ele!

S tímto souvisí i další problém, možná i problém ze všech problémů největší – sluníčkářství. Slunčíkáři jsou „lidi“, kteří zradili svou vlast. Absolutně neuznávají národní hrdost a postrádají národní identitu. Tito vlastizrádci podporují homosexualismus, vítají uprchlíky a kritizují naši slovanskou hrdost. Netřeba dodávat, že tato individua si nezaslouží nic jiného, než šibenici.

Při psaní tohoto textu mám doslova slzy v očích. Ano, chce se mi brečet, když vidím, jak sionistické elity ničí náš krásný slovanský kontinent. Lidé bděte! Ozbrojte se! Brzy totiž nastane doba, kdy budete zbraně potřebovat!
4 comments
  1. Vymaž pár větiček (jako tu o ožralém otci) a mužeš to rovnou hodit na facebook s tím, že to není parodie. Sice tě velká část přítomných odsoudí, nicméně nikdo nespochybní fakt, že to myslíš vážně, a možná bys dokonce získal pár podpurných komentářu. Mimochodem, vaše stránka vypadá docela vtipně, ačkoli se zjevně tak jako mnoho satirických webu stáváte oběti Poeova zákona. Ne fakt, některé vaše příšpěvky zveřejňují ultranacionalistické stránky zcela vážně, dokonce i já jsem se o vám dozvěděla právě takhle.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..