Ruská armáda představila oblek z Koránu. Islamisté jsou proti němu bezbranní

26 Čvc 2016

S trumfem proti islamistům přišla ruská armáda, která představila oblek vytvořený ze stránek Koránu. Jelikož mají muslimové přísný zákaz jakéhokoliv ničení jejich svaté knihy, tak jsou proti vojákům v tzv. Koránobleku v podstatě naprosto bezbranní.

Oblek má po celém obvodu pod látkou umístěny stránky z Koránu, není tak možné eliminovat v obleku oblečeného vojáka bez toho, aby kulka nepoškodila některou z již zmiňovaných stránek. Islamisté tak budou proti vojákům oblečeným do Koránobleku naprosto bezbranní. Ruským vojákům pak de facto stačí přijít na bitevní pole a postřílet všechny bezmocné nepřátele.

„Je to velký úspěch naší technologie a našich nejbystřejších vědců a techniků, kteří s tímto nápadem přišli. Islamisté teď nemohou zastřelit naše muže bez toho, aby zničili stránky Koránu. Je tak jisté, že se nebudou proti takovým vojákům bránit. Navíc tuto strategii chceme posunout ještě dál. Plánujeme totiž umístit do našich tanků a letadel knihovny s Koránem, tudíž se islamisté nebudou moci bránit ani proti naší těžké technice. Pak už jen stačí je postřílet jak stádo dobytka,“ prohlásil ruský ministr okupace Alexandr Bezhranicov.

Rusko plánuje obleky nasadit do akce od příštího měsíce. Dá se tedy očekávat, že působení Islámského státu na Blízkém východě tak bude brzy u konce.

29 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..