Rusko omylem předčasně zveřejnilo výsledky prezidentských voleb, které se konají až na konci týdne. Vyhraje Putin

11 Bře 2024

Ruská státní zpravodajská agentura TASS dnes omylem zveřejnila výsledky prezidentských voleb, přičemž volební místnosti se v Rusku otevřou až 15. března.

Podle zprávy TASS volby nedopadly příliš překvapivě. Při 93% volební účasti, získal 98,6 % hlasů současný prezident Vladimir Putin a 1,4 % si rozdělili zbylí hotentoti, kteří kandidovali jen aby se neřeklo.

To, že TASS zná výsledky voleb, které se konají až za 4 dny, by možná v někom mohlo vyvolat dojem, že ruské volby jsou podvod. Pravda je ale ve skutečnosti mnohem jednodušší.

Ruské ministerstvo pro žehlení urgentních průserů totiž přišlo s vysvětlením, že se nejedná o důkaz toho, že jsou volby v Rusku zmanipulované, ale že jde o anomálii v časoprostoru, kterou zapříčinily ruské testy vůbec prvního stroje času na světě.

“V současné době náš Výzkumný, Aeronautický, Technologický, Národní Institut pro Kosmonautiku pracuje na přísně tajném projektu. Nemůžeme blíže specifikovat detaily, ale projekt zahrnuje cestování časem. Došlo tak k časoprostorové anomálii, která zapříčinila to, že až redakce TASS v budoucnosti 17. března po volbách zveřejní zprávu s výsledky, zpráva se vlivem kvantové vibrace odrazí zpět v čase a publikuje se na webu v minulosti, tedy dnes, 11. března,” stojí ve zprávě ruského ministerstva pro žehlení urgentních průserů.

Jakkoliv se situace jevila ze začátku zle, není důvod se obávat. Rusko stále zůstává nejvíce demokratickou zemí na světě. Rusové přišli s jasným a mnohem pravděpodobnějším vysvětlením, než že by demokracie v Rusku neexistovala a Rusko snad bylo fašistickou a kleptokratickou diktakturou.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.