Rusko zahájilo přípravy na anexi Vatikánu. Učinilo tak po papežově výzvě k vyvěšení bílé vlajky Ukrajinou

10 Bře 2024

Rusko podle několika našich tajných zdrojů zahájilo přípravy na anexi nejmenšího státu na světě – Vatikánu. Učinilo tak v reakci na údajnou papežovu výzvu směrem k Ukrajině, která by podle něj měla ukázat odvahu a vyvěsit bílou vlajku.

Rusko si od anexe slibuje hladký průběh, jelikož Papež je údajně nakloněn ruskému boji proti imperialismu. Zároveň některé vatikánské kardinály vzrušuje představa análního sexu s Vladimirem Putinem, který jim svými necelými 170 cm připomíná malého chlapce. Ruský prezident je údajně této myšlence nakloněn, protože by si rád vyzkoušel změnu rolí a místo prznění malých chlapců, si vyzkoušel býti przněným chlapcem.

Další motivací ruského prezidenta je získání přístupu k tajným archivům, které kromě archy úmluvy, svatého grálu, těla proroka Mohameda a dalších historických cenností, obsahují údajně i jediné písemné zmínky o předchůdci současné Ruské federace – Paleo-Ruském carství. Jde o nejstarší vyspělou lidskou civilizaci, která existovala před 68 miliony let a obývala po boku dinosaurů území současného Ruska.

Dnešní rusové jsou přitom genetickými potomky starých Paleo-Rusů a ve Vatikánu se nachází dokumenty, které to dokazují. Putin tam dále plánuje najít nákresy prastaré a dávno ztracené ruské technologie, která umožní lidem cestovat vesmírem, komunikovat s bohy a dosáhnout nesmrtelnosti. Všechny tyto ruské vynálezy byly Anglosasy zničené a schované ve vatikánských archivech, když Rothschildové v 18. století ovládli svět.

„Putin věří, že tam tyto věci skutečně jsou schované. Zároveň je to nejstřeženější archiv na světě a byl by z něho velmi dobrý bunkr, kam by se ruský bunkr dědek mohl s Lukašenkem, Orbánem, Ficem a dalšími svými milenci na důchod přesunout,“ tvrdí náš zdroj.

Jelikož Vatikán nemá vlastní armádu, mohlo by Rusko konečně zase napadnou cizí stát a nemít 2. nejsilnější armádu na území napadeného státu.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.