Česko požádalo USA, zda se může taky měsíc nechat bombardovat a pak za to dostat 300 miliard dolarů, jako Írán
Vláda v pátek odeslala do Washingtonu oficiální žádost o měsíční bombardování celé České republiky. Po skončení náletů Praha očekává 300 miliard dolarů na obnovu.