Velký letecký podvod: Jak mohou několika set tunová letadla létat? Nemohou!

15 Čvc 2017

Taky jste už přemýšleli nad tím, jak může letadlo, které váží stovky tun létat? Tato otázka trápí alternativní vědce už desítky let. Mainstreamová věda nám sice říká něco o zákonech aerodynamiky, ale to jsou všechno kraviny. Není možné, aby se 300 tunové letadlo někdy vůbec odlepilo od země. Ale kdo a proč vymyslel tuto sofistikovanou lež?

Letadla vídáme v televizi, v časopisech, na internetu, dokonce i na letišti. Ale kolik z vás kdy letělo letadlem? Přesně tak, nikdo z vás. A kdo si myslí, že letěl, tak se plete. Na letištích se totiž všem „cestujícím“ vymývají mozky a implantují se jím falešné vzpomínky na let letadlem, dovolenou, či obchodní cestu. Celé letectví je totiž dokonalý zločin!

Letectví slouží jako zástěrka pro mocné elity, které díky němu perou špinavé peníze a zároveň v podstatě legálně okrádají občany na dotacích. Letectví je totiž štědře dotované. Dotace ale ve skutečnosti neslouží k rozvoji leteckého průmyslu, jelikož žádné letectví neexistuje. Jde o legální okrádání daňových poplatníků. Proto je potřeba vytvořit iluzi toho, že nějaká letadla vůbec existují. Občané pak proti dotacím putujícím do leteckého průmyslu nic nenamítají.

Je to dokonalý zločin. Nějaký elitář si chce koupit například nový ostrov, ale nechce se mu to platit ze svých peněz. Tak požádá třeba o dotaci na rekonstrukci letiště nebo nákup nových letadel. Na oko nějaká rekonstrukce proběhne, ale většina peněz skončí u zmíněného elitáře. Nikdo nebude mít žádné podezření, většina lidí si totiž díky silné propagandě a brainwashingu naivně myslí, že letadla skutečně létají a dá se jimi cestovat. Občané tak dotaci paradoxně vítají a už se těší na svojí další dovolenou, kdy poletí z nově zrekonstruovaného letiště.

Když mluvíme o dovolených… Jde o další podvod. Když letadla neexistují, tak turisté, kteří cestují na dovolenou letadlem vlastně nikam necestují, ale jsou po celou dobu „dovolené“ zavřeni v tajné podzemní letištní cele, kde je jim vymýván mozek. Co se ale děje s jejich penězi? Ke komu putují peníze za jejich dovolenou? K Georgovi Sorosovi… Ten si podle informací deníku The Zaručená pravda Times kupuje za tyto peníze krev nenarozených dětí, která jej činí nesmrtelným.

Je nutné otevřít oči, elity okolo Sorose nás totiž mají za úplné pitomce. Schválně se někdy běžte podívat na letiště. Proč je všude tolik policistů a hlídačů? Protože právě oni násilím pacifikují „cestující“, aby je mohli zavřít do místnosti na vymývání mozků, kde jim implantují již zmiňované falešné vzpomínky.

Hovoříme zde o největším podvodu 20. a 21. století. Jde o ještě větší podvod, než jakým bylo fingované přistání na měsíci nebo psi a kočky, což jsou ve skutečnosti roboti, kteří mají špehovat své majitele a posílat shromážděné informace do centrály NWO. Elity z NWO pak informace využívají k tomu, aby na vás cílily reklamu. Proč si myslíte, že když něco hledáte na internetu, tak na to pak všude vidíte reklamu? To kvůli tomu, že váš pes nebo kočka podali svým pánům nasbírané informace…

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

157 comments
 1. AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo tomu říká i satira. Pointou tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše články jsou vymyšlené a nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento text visí už od založení tohoto webu, stejně se najde velké procento lidí, kteří zde publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich následnou hysterii neneseme odpovědnost. Naučte se číst a ověřovat zdroje, do pr…

   1. Ono to spolu dost úzce souvisí, to IQ tykve a smysl pro humor. Taky si říkám, že je to až k neuvěření. Takoví lidé jsou navíc dle mého názoru obecně docela nebezpeční (blbost je prostě nebezpečná). Ne nadarmo se říká, že „nejhorší srážka je srážka s blbcem“ (tuším Werich). A smutné je, že se na můj vkus docela dost takových lidí ozvalo s „kritikou“ těchto zábavných článků i v této diskusi – je naprosto lehce rozpoznatelné, kdo si dělá z toho legraci a kdo z nich to myslí fakt vážně, a těch je tu, bohužel, dost. Za tupce považuji všechny, kdo nepochopí po přečtení první věty článku, příp. už jen nadpisu, že jde o legraci, sarkasmus apod., a zcela „vážně“ to řeší…

 2. akurát ten článok čítam a nestačím sa čudovať čo to je za kravinu…už som počul bludy ale toto predčí všetky doposiaľ čo som počul, alebo čítal. ale odznela tam jedna pravda….vždy keď na pc niečo hľadám nejaký výrobok tak mi potom naskakuje reklama práve na ten výrobok alebo druh o ktorý som sa zaujímal. Autor článku už nefetuj!!!…škodí to tvojmu mozgu.

 3. To je jasné, že letadla těžší vzduchu nikdy nemohou vzlétnout. Stejně, jako je nesmysl, aby mnohatunové lodě ze železa mohly plout po vodě. Železo je totiž těžší, než voda, takže se potopí ke dnu. CHA! A největší výmysl, na který svět Američanům skočil, jsou tzv. letadlové lodě. Popírající zákony fyziky hned několikrát. Něco, co nemůže plout, veze něco, co nemůže létat a ještě by letadla při vzletu měla údajně překročit rychlost 50 km/h, kdy by se stejně posádka proudem vzduchu udusila. Jsou to nesmysly.

 4. Ten kto pisal tento clanok skutocne nikdy nikam neletel, pretoze ak ano, tak potom by takuto blbost nikdy nevypotil a nezverejnil. Alebo mi chcete tvrdit, ze to co som si zaletela z Europy na ostatne kontinenty sveta, sa mi potom snivalo, ked som na letisku vystupila v danej destinacii??? A ze to bolo fakt na roznych miestach sveta, hmm hm ako sa im to len podarilo na tom letisku neletiet, ale predsa nas tam dopravit. A skutocne to mam odzite pri plnom vedomi. :DDD Asi vam v redakcii skodi vela pisania fantasmagori…

     1. Vsetci si tu z teba robime prdel. Okomentovla si uplne vazne clanok na portali, kde si v dalcih 50 clankoch robia prdel zkonspiracii. Fakt si si nevsimol, ze vsetky clanku tu su ironia?

     2. Ty si myslis ze kazdy cita cely web ked klikne na odkaz na clanok? Ja som sa pozrel na url az po precitani tohoto tvojho komentu. Inak tuto dusevnu chorobu, Tvoju aj vsetkych ktorych si spominal, lieci psychiater.

     3. Hej no… nepoznal som tento web az do dnesneho dna. A som tu aj posledny raz. Citas moj posledny koment na tomto pseudowebe 😀

  1. Ten článek si dělá srandu z hloupoučkých pitomců, resp. dementních (tzv. alternativních) webů, které jsou pro tyhle snadno zmanipulovatelné a tupé pitomce určeny, a slouží pro pobavení všech inteligentních lidí, kteří poznají povedenou satiru. Je až neuvěřitelné, kolik natvrdlých pitomečků, jako např. ty, je ochotno se pro naše pobavení tahle veřejně zesměšnit a přiznat ke své hlouposti a tuposti :).

    1. Chápu a nezávidím ti, ten blbej pocit být veřejně za blbce… :-D. Jinak na začátku si troubo psal něco o stupidním článku, tahle se chytit u satiry, dobrá karma. Nadáváš ty, ubožáku, já jen nazval věci pravým jménem, a to i s ohledem na tvůj úvod :-). Ty budeš pravý nefalšovaný pitomec :). Prostě pitomec, který nepochopí, že je pitomec a to, co pro svou omezenost nechápe a nerozumí tomu, je pro něj hloupé :-).

     1. Kryple, nejsem rozhodně sám, kdo se ptal, divil, rozčiloval. Jinak se stačí podívat na tvoje starší příspěvky, urážíš kdehoko, kdo má trochu jiný názor. Všichni jsou blbci, pitomci apod. Pokud tedy ty vystupuješ za inteligenta, tak je mi tě upřímně líto. Já nikomu nenadával, až tobě.. Pokud se na diskuznim foru neumíš chovat, kup si jeden mozkový závit, ať máš v tom mozečku alespoň něco, ty superinteligente… A teď táhni do hajzlu, nehodlám ztrácet čas s nějakou zamindrákovanou chudinkou…

     2. Nejsi sám, vás natvrdlých blbců je u nás spousta, bohužel. Takové diskuse na novinky.cz nebo parlamentní listy to jsou hotové žně, tam se taky podobně „věcný“ argument o tom, že si to myslí spousta dalších v diskuzi (ovšem taky blbců, což blbci mezi blbci nedojde), tak to tak přece musí být, objevuje celkem často. Sry, ale tohle je evidentní satira, která nedojde jen blbci. Prskej si jak chceš, ty nemůžeš nikoho urazit, jen se ještě víc ztrapňuješ. Prostě jsi hlupák, tady ses tak veřejně projevil, což je fakt, to neokecáš, smiř se s tím ;-). Ale je to zábava 🙂

   1. Kto sleduje, vie. Prednášky immámov a islamských „učencov“, ako zem nie je guľatá a nemôže sa otáčať a aké zavesené lampy sú hviezdy. Tento článok reaguje vtipným spôsobom práve na to. nikto ho nemohol myslieť vážne, ak ho náhodou nepísal práve islamský „učenec“.

 5. Jsou to pokročilé vizuální efekty. Nic těžśího než vzduch přece nemůže létat. Nejen letadla, i ptáci jsou jenom vychytané hologramy. Tak dokonalé, že umí i posrat auto. Ovšem to hovno na skle je jenom iluze umně vytvořená elitami NWO, ilumináty a určitě v tom mají prsty i židi.

  1. Aj fotku guľatej Zeme už máme a predsa existujú ľudia, ktorí stále veria, že Zem je plochá 🙂 A toto je paródia na konšpiračné teórie, ktorým stále veľa ľudí verí – nebolo to písané z dôvodu, že autor nie je normálny, ale z dôvodu, aby sa ľuďom, ktorí veria konšpiráciám, otvorili oči – ale tí žiaľ zrovna pointu tohto článku nepochopia…

  1. Článok je paródia na konšpiračné teórie, ktorým stále veľa ľudí verí –
   nebolo to písané z dôvodu, že autor nie je normálny, ale z dôvodu, aby
   sa ľuďom, ktorí veria konšpiráciám, otvorili oči – ale tí žiaľ zrovna
   pointu tohto článku nepochopia…

 6. Je to velmi rozumný názor. Třeba tvrdit, že Země je kulatá je také pitomost. Když se koukáš od břehu na moře, je to rovné a čím víc plaveš do moře, je to stejně rovné. Jak by se mohla zakulatit? Mimochodem, kdyby byla kulatá, jak někdo tvrdfí, tak by přeci na opačné straně voda v moře, rybníků, řek prostě vylítla do vzduchu! No, není to snad pravda…?

  1. AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo
   tomu říká i satira. Pointou tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše
   články jsou vymyšlené a nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento
   text visí už od založení tohoto webu, stejně se najde velké procento
   lidí, kteří zde publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich
   následnou hysterii neneseme odpovědnost. Naučte se číst a ověřovat
   zdroje, do pr…

 7. Copak letadlo ale ! Jistě víte že když chcete navázat radiové spojení mezi dvěma vysílačkami musíte mít určitý výkon , nejlépe přímou viditelnost a na vzdálenosti též záleží . No a zrovna z Marsu to není zrovna nejblíže , přímou viditelnost přiznávám , ale velmi výkonný vysílač nemůže mít raketka velká jako autobus .Tím jsem chtěl říci , že možná ani fotky z Marsu nemáme a z Pluta už tuplem ne .

 8. Neberte si do huby p.Sorose. Tento skvely muz pouze siri dobro stejne jako nap. banka Glodman Sachs. Jde jim hlavne o pomoc nejchudsim a moc jim zalezi napr. na zachovani puvodniho etnickeho a rasoveho slozeni a take krestanstvi v Evrope. Vubec jim nejde o politicky vliv, vyvolavani barevnych revoluci a protiruske hysterie. Oni byli zasadne proti valce v Iraku a Lybii, ktera uz stala milion obeti. V Iraku a Lybii valcil Putin s ruskou armadou prevlecenou za US army. A USA jsou tak moc hodne a mirumilovne, ze nemaji silu tuto rozsirenou lez o jejich angazma v Iraku a Lybii ani vyvracet.

  1. A za Kalouska můžou chemtrails (https://az247.cz/muz-si-postavil-dum-lahvi-octem-ted-me-klimateroriste-nemuzou-chlubi-se/) a zachemtrails může Amerika a za Ameriku můžou Ilumináti a za existenci Ilumininátů můžou alternativní weby, za ty může pokleslá česká společnost, za tu může tzv. sametová revoluce, za ni komuisti, za ně válka, za válku první válka, za ní Rakousko, za něj Habsburkové, za ně Přemysl Otakar II. (který si nechal ukrást pozdější Rakousko), za něj Přemyslovci, za ně Jirásek a Opráski sčeskí historje… kdepak, všechno souvisí se vším a kdo říká, že ne, ten je taky spiklenec!

  1. To je vsetko automatizovane. Umela inteligencia googlu, ktora o vas vie kam chcete letiet a za akym ucelom, vopred nadizajnuje cely vas trip, aby spomienky sedeli s tym, co si potom najdete v kufri. Dost velke naklady su napr. s tym, ze pokial ide niekto na biznis trip, musi si potom najst na ucte peniaze, ktore zarobil. Preto vyvinuli elektronicke peniaze – aby vam ich tam dali iba akoze.

 9. Já to říkal už když jsem se poprvé seznámil s fyzikou říkal jsem že všechno je to podov, lidi ,probuďte se tady máte důkaz že fyzika je blbost a všichni by se radši měli učit selský rozum proto bych místo fyziky zavedl nějaký lepší předmět jako třeba zemědělství. Žádné dítě dneska neví jak pluhovat ale všechny říkají že jim to udělají ty jejich stroje h**** udělají. Jen počkejte až se proti nám zbouří to vás nezachrání. ti vaši jůtůbeři.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..