Vlastníte tyto sandály? Co nejdříve je vyhoďte! Vypadáte v nich jako idioti

27 Čvn 2022

Tento druh letních gumových sandálů je mezi lidmi velice populární, ovšem podle jednoho rakouského věděckého výzkumu byste je rozhodně nosit neměli. Proč? Protože v nich vypadáte jako idioti.

Výzkum probíhal zhruba půl roku a zahrnoval stovky hodin konzultací s modními experty. Výsledky hovoří jasně – v těchto sandálech vypadá úplně každý jako idiot, nezávisle na tom, jaké další oblečení má na sobě.

„Nemůžeme si pomoct, ale tyhle sandály jsou dobré tak maximálně pro ty lidi, kteří chtějí dobrovolně vypadat jako pitomci nebo pro účastníky maškarních plesů. Pokud tyto sandály vlastníte, vyhoďte je, spalte je, nebo je schovejte někde ve sklepě, ale hlavně je nenoste…“ prohlásil vedoucí celého výzkumu Jozef Fritzl.

Průzkum ale přišel ještě s dalším zjištěním. A to sice s tím, že jde o jednu z nejšerednějších věcí na světě. Šerednější už je v podstatě pouze Fiat Multipla, Žižkovský vysílač, ledvinka kolem pasu a volební preference hnutí ANO.

I to je důvod, proč tzv. Crocsky nenosit. Jejich nošení by totiž mohlo dokonce ohrozit celý vesmír!

„Představte si, že by se někdo v Crocskách a s ledvinkou kolem pasu jel Fiatem Multiplou podívat na Žižkovský vysílač. U všech Skotů, vždyť taková koncentrace hnusu na jednom místě by mohla udělat díru do časoprostorového kontinua a zničit svět!“ dodává Fritzl.

Pokud tedy i vy patříte mezi fanoušky těchto ohavných sandálů, raději se příště rozmyslete, než si je opět nasadíte.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.