Za nesnesitelná vedra prý může EU. “Uměle ohřívá Evropu, aby se tu uprchlíci cítili jako doma,” tvrdí alternativní vědci

05 Srp 2017

Nejen Českou republiku, ale i celou Evropu zasáhla vlna nesnesitelných veder. Někde teploty dosahují až 40 stupňů Celsia a ochlazení je stále v nedohlednu. Podle skupiny alternativních vědců z jedné internetové diskuse za to může EU, která za pomoci chemtrails a amerického HAARPu uměle ohřívá Evropu, aby tu vytvořila přirozené klima pro miliony afrických imigrantů.

“Podle mě je to jasný že za to může Makrela a ta její Únie. Každý den rozprašují na obloze chemtrails sám to vydím když se podívam na nebe!!! Proto je venku takové teplo snaží se udělat těm čmoudum prirozene klima na ktere jsou zviklý z Afriky aby se jim tady lépe znasilnovalo a kradlo!!!!!” píše v jedné z diskusí alternativní vědec Jirka, který vystudoval Vysokou školu života.

“Máš pravdu Jirko vydím to úplně stejně. Těm blbcum ale nedochazi že když je venku takové vedro a modrá obhloa tak jsou všechny ty čary za jejich letadli vydět a mi tak máme dukazi o jejich vlastizrade evropy!!!§§§§!!” souhlasí s Jirkou pan Vladimir, který si na internetu pustil pár proruských dokumentů, které mu otevřely oči.

Alternativní vědci svoje teorie dále opírají o fakt, že největší horka jsou v zemích s velkou koncentrací migrantů. Teploty v Řecku, Španělsku či Francii se pohybují okolo 36 stupňů, v Itálii dnes dokonce čekají až čtyřicítky. Oproti tomu v zemích, kde je afrických imigrantů jen velmi málo, například v Estonsku nebo Bělorusku jsou teploty okolo pouhých 20 stupňů. Je tohle náhoda? Nemyslíme si!

Co můžeme pro ochlazení udělat? Octovat, octovat, octovat! Díky tomu anulujete účinky chemtrails. Pod záštitou našeho serveru také chystáme hromadnou akci, při které všichni naši čtenáři ve stejný okamžik otevřou svoje lednice a mrazáky a sníží tak venkovní teploty. Akce je plánovaná na 7. srpna od 9:00. Přidejte se!

22 komentářů
  1. Ono i “zviklí z Afriky” je super 😀 Nebo “za jejich letadli vydět a mi tak máme dukazi” :O Bože můj, co to prolezlo základkou 🙁

   1. To jste opravdu takoví idioti, že nepoznáte evidentní satiru? :D. Že vy budete fanaticky natvrdlí zemandrtálci 😉 😀 Tenhle článek si dělá srandu z vás dementů, protože jste dementi, tak vám to logicky nedojde 🙂

 1. Toto moze napisat len dement a verit tomu len totalny kkt co nem ani len jefinu mozgovu bunku v gebuli…

  1. Ale ne příteli, vše je pravda. Sám jsem měl možnost nahlédnout do vládních archívu. Kamarád Pepa Verivsemu tam dělá čističe toalet a přes odpad mě tajně propašoval dovnitř. Viděl jsem tam ještě mnohem horší věci, ale vše se dozvíte, nebojte!

 2. Nevěřte octování. Jsou za tím zájmy výrobců octa. Kamarád Franta (pracuje v jedné octárně ve skladu), viděl svého šéfa, jak píše nějaký bláboly do počítače a za pár dnů měli prázdný sklady.
  Ale za vedra fakt asi můžou uprchlíci. Všichni přece víme, že tmavý povrch líp pohlcuje teplo, zatímco bíly jej spíše odráží. Ale u nás je jenom jeden, ten by to nedal, hlavně když se umyje. Včera jsem s ním byl na pivě a povídal, že z toho obchoďáku fakt zdrhal jako o život.

 3. Tak. A je to venku ! Přikoupím ještě nějakou lednici , aby zítra byla chladněji. Ocet jsem koupil už dnes.

 4. Funguje to !!

  Dneska bylo mnohem chladněji.
  Nevíte někdo, jak to funguje v zimě ?
  Že bysme ušetřili octováním místo zasněžováním.

 5. Za zvýšení teploty může ztmavnutí populace, protože jak známo,tmavé barvy přitahují teplo. A proto je blondýnám zima.

 6. hele já si myslím, že jsou ti vědci vedle. Každý ví, že uprchlíci po místní stravě hodně prdí, a metan je 30x účinnější skleníkový plyn než takové CO2. Takže EU nejdřív zkusila zakázat diesely a když to neprošlo, tak prostě museli přiznat oteplování no…

 7. Davam si ocet do salatu, takze me se ty chemtrails netykaji. Jen at tryskace litaji, ja si vybudoval imunitu !

 8. Já bych chtěl vědět, co si ti alternativní vědci vzali. Já ti chci taky….EU umele ohřívá Evropu kvůli uprchlíkům? Pánové, to je na odevzdání občanky….

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..