Bývalá komunistická mlátička Ondráček najde od příštího roku uplatnění v holdingu Agrofert. O příštích žních bude mlátit obilí

20 Lis 2016

Jelikož kontroverzní „Lex Babiš“ s největší pravděpodobností zabrání koncernu Agrofert čerpat veřejné dotace, které nyní tvoří podstatnou část jeho příjmů, musel jeho majitel Andrej Babiš přikročit k drastickým úsporným opatřením. Omezí zejména nákup a provoz zemědělských strojů a s tím spojené náklady na bionaftu a servis.Kvůli úsporám některé stroje dokonce opět plně nahradí lidská síla. Jedním z těchto náhradníků bude i bývalý fízl a současný komunistický poslanec Zdeněk Ondráček, který svou techniku piloval od ledna 1989, zejména na dámských figurantkách z řad studentstva.

„Se Zdeňkem sa známe ještě ze strany. Nie je jako ostatné mlátičky – umí vzít za práci a makat, což v Agrofertu potřebujeme. Navíc je to odborník na technologii výmlatu s dlouholetou praxí a nespotřebuje ani čtvrtinu toho, co stroj. Těším se, že s ním budu opět spolupracovat,“ řekl Andrej Babiš na dotaz našeho redaktora.

Kromě zemědělství má Andrej Babiš velký vliv i v médiích. Uvažuje tak i o vytvoření nového pořadu pro děti, který se volně inspiruje populárním pořadem Mašinka Tomáš. Seriál se bude jmenovat Mlátička Zdeněk a Ondráček se prý zavázal svou postavu nadabovat v češtině i ruštině. Kromě mlátičky se v několika epizodách objeví i jeho přátelé – Autobus Zemák a Panda Krnda.RELATED POST
3 komentáře
  1. Jen jestli má Ondráček potřebné atesty. Aby například neznečisťoval spodní vody či ovzduší. To bychom si pak o ekologickém zemědělství mohli nechat jen zdát.

  2. Vážení Prorokové.
    Vždy jsem si myslel, že jste humoristé. Ale s Mikulášem 2017 se jaksi humor vytrácí. Komunisti s podporou ANOferinů nominovali Ondráčka na šéfa parlamentní kontroly GIBSů.
    Začínám se vašeho webu bát. Pečlivě si čtu vaše starší články.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.