Svět tajně řídí kočky. Domlouvají se přes videa na Youtube

18 Čvc 2017

Že je internet a obzvláště Youtube plný koček není žádným tajemství. Celá věc je ale mnohem temnější, než se na první pohled zdá. Podle našich zdrojů je totiž celá naše planeta ovládána kočkami, které pro vzájemnou komunikaci mezi sebou využívají právě kočičí videa na Youtube.

Naše tajné zdroje přišly s teorií, že kočky mají schopnost manipulovat s lidskou myslí a donutit dělat lidi to, co kočky samy chtějí. Téměř celý svět se tedy chová tak, jak si kočky přejí. Celé kočičí spiknutí mezi sebou komunikuje přes videa s kočkami na Youtube. Internet tedy nevznikl náhodou, stejně jako nevzniklo náhodou ani Youtube a trend kočičích videí. To všechno bylo vytvořeno cíleně na příkaz koček, aby spolu mohly jednodušeji komunikovat.

O co vlastně kočkám jde? To není úplně jasné. Podle nejnovějších teorií využívají kočky lidskou rasu převážně k otrocké práci. Lidi je krmí, hladí, hrají si s nimi. Dále pak jde kočkám o to, aby lidé postavili co nejvíce věcí, které pak kočky mohou shodit na zem.

Pokud máte doma kočku, tak jste si určitě všimli, že kočky rády shazují věci na zem. Ať už ze stolu, skříně, či nějaké poličky. Když se věc po pádu rozbije, užívají si to kočky ještě víc. Hlavním cílem koček je tedy pravděpodobně to, aby lidé stavěli co nejvíce věcí, které mohou kočky shodit a také co nejvíce míst, odkud je kočky mohou shodit.

Proč myslíte, že se  v posledních letech staví čím dál více vysokých domů a věží? Protože to chtějí kočky. Je pro ně o dost zábavnější shodit ovladač od televize z 800 metrového mrakodrapu, než z půlmetrového stolku v obýváku.

Téměř každá velká událost se stala kvůli tomu, že to chtěly kočky. Přistání na Měsíci? Ano, kočky chtěly přistát na Měsíci, protože vypadá jako obří svítící míček. 2. světová válka? Spíš válka britských koček proti německým rexům. Zvolení Donalda Trumpa za prezidenta USA? I kočky mají smysl pro humor… A takhle bychom mohli pokračovat donekonečna.

I přes na první pohled velkou závažnost celé situace, je proti indoktrinaci kočkami účinná obrana. Stačí si pořídit psa. Psi nejenže dokáží odrážet telepatické kočo-vlny, ale většina psů dokonce zažene kočku jako takovou. Se psem si můžete být jisti, že se k vám kočky ani nepřiblíží a věci ve vašem domě/bytě budete v bezpečí.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

10 comments
  1. Ovšem psi jsou úspěšně maskované kachny. A už jen fakt, že se kachny snaží maskovat za psy – a některé veli úspěšně – znamená, že kachny se snaží o světovou nadvládu též. Což vysvětluje, proč se psi (kachny) a kočky nesnesou – jsou to přímí konkurenti v boji o světovou nadvládu.

    Důkaz, že kachny se snaží maskovat za psy: https://img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/imagebuzz/web02/2010/8/24/10/all-ducks-wear-dog-masks-21525-1282659886-6.jpg

    No a z chování psů vůči kočkám se dá usouzit, že psi jsou jen kachny, jež zlepšily své maskování.

  2. Opravdu! Zjišťuji, že lidi museli vynalézt monitory, aby si na nich Quesča mohla ostřit drápky. A ona i Klárka mi často chodí po klávesnici a píší mi do vzkazů své – já hloupá je nemažu, a tím přispívám k ujařmení lidstva. Jen s těmi psy to nesedí: mám dva, kočky se jich nebojí, jedna jim nosí myši, a tím je nejspíš korumpuje. Ale popravdě: podíváme-li se na naše politiky, není lepší být ovládán kočkou?

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..