„21. srpna bude v Minsku zataženo, občas tanky,“ tvrdí Ruský meteorologický institut

17 Srp 2020

Vladimir Putin dnes s odvoláním na Ruský meteorologický institut varoval běloruské demonstranty v Minsku, aby se v pátek 21. srpna raději zdržovali doma a nedemonstrovali. Podle ruských meteorologů totiž 21. srpna bude v Minsku zataženo s občasnými tanky.

Jedná se o historicky druhé varování ruských meteorologů před tanky v jiné zemi. Naposled podobná předpověď z Ruska přišla do Československa, shodou okolností také 21. srpna, avšak roku 1968.

„Tanky jsou poměrně nezvyklý meteorologický jev. Většinou jej můžeme vídat v zemích, kde působí špióni CIA, kteří se snaží rozvrátit fungující stát. Viděli jsme to v Československu, a nyní to zřejmě uvidíme v Bělorusku. Mohlo by se jednat o jakousi obranu přírody před nepřátelskými vlivy CIA v suverénních zemích. Zdá se, že Matka příroda má také socialistického ducha,“ tvrdí ruští meteorologové.

Do Běloruska odletí 21. srpna hromadně na dovolenou tisíce ruských vojáku

Aby Rusko předešlo případné zkáze Bělorusů, kterou předpovídají ruští meteorologové, dostali tisíce ruských vojáků nárok na dovolenou, kterou si mohou 21. srpna vybrat právě v Bělorusku.

„Pokud se 21. srpna objeví v Bělorusku tanky, znamená to, že tam působí agenti CIA a demonstrace proti režimu jsou řízeny právě těmito agenty. V takovém případě naši vojáci na dovolené obléknou neoznačené uniformy a zasáhnou proti těmto nepřátelským vlivům. Pokud se nic takového nestane, užijí si naši vojáci krásnou dovolenou v Bělorusku,“ prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.

Vypadá to, že to nejtěžší období Běloruský národ teprve zažije. Každopádně tanky a ruští vojáci jsou dobré znamení, a všechno se snad nakonec v dobré obrátí.