Vladimir Putin ocenil Vladimira Putina Řádem Vladimira Putina

27 Bře 2022

Ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi se dnes opět po roce dostalo nejcennějšího ocenění, které může ruský občan získat. Řád Vladimira Putina předal prezidentovi Putinovi samotný prezident Vladimir Putin.

Řád Vladimira Putina se v Rusku uděluje národním hrdinům už od roku 1021 před naším letopočtem, kdy jej prezident Putin udělil vůbec poprvé v historii, shodou okolností taktéž Vladimiru Putinovi. Historicky tak jde již 3041. ocenění Řádem Vladimira Putina, které se prezidentovi Putinovi za život dostalo. Nikdo jiný totiž dosud Řád Vladimira Putina nezískal.

„Mám neuvěřitelnou radost. Jsem si vědom toho, že v Rusku momentálně není vhodnější kandidát na získání tohoto ocenění. Je to pro mě neuvěřitelná čest, že jsem tak cenné ocenění mohl přijmout z rukou samotného Vladimira Putina, jehož jméno tento Řád nese. Slibuji, že i nadále se budu zasluhovat o růst už tak velkého a mocného ruského národa. Děkuji, pane prezidente Putine!“ prohlásil prezident Putin po obdržení Řádu Vladimira Putina z rukou Vladimira Putina.

Vladimir Putin se rozhodl opět ocenit Vladimira Putina hlavně kvůli hladce probíhající speciální vojenské operaci na Ukrajině. Ta měla původně probíhat 3 roky, avšak díky skvělé taktické a technologické převaze ruské armády je operace již téměř u konce po pouhém měsící.

„Během speciální vojenské operace ani nemuselo z balkónů vypadat moc lidí, kteří se ukázali být přítěží pro Ruskou federaci. To beru jako jasné plus,“ tvrdí Vladimir Putin.

Jako již tradičně, i letos oslaví prezident Putin zisk Řádu Vladimira Putina v Čečensku spolu Ramzane Kadyrovem, se kterým stráví noc plnou oslavného, bratrského a ani trošku homosexuálního sexu, a následně vyrazí na lov zlých a nechutných homosexuálů, pro které podle prezidenta Čečenské republiky není na světě místo. Ramzan Kadyrov si kvůli této slavnostní příležitosti vzal volno od osvobozování Ukrajiny z rukou fašistů, kam se vydal před přibližně dvěma týdny na pomoc ruským, čečenským, syrským, středoafrickým, jihoosetským a abcházijským vojákům.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.