Vladimir Putin ocenil Vladimira Putina Řádem Vladimira Putina

20 Čvn 2020

Ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi se dnes dostalo nejcennějšího ocenění, které může ruský občan získat. Řád Vladimira Putina předal prezidentovi Putinovi samotný prezident Vladimir Putin.

Řád Vladimira Putina se v Rusku uděluje národním hrdinům už od roku 1021 před naším letopočtem, kdy jej prezident Putin udělil vůbec poprvé v historii, shodou okolností taktéž Vladimiru Putinovi. Historicky tak jde již 3041. ocenění Řádem Vladimira Putina, které se prezidentovi Putinovi za život dostalo. Nikdo jiný totiž dosud Řád Vladimira Putina nezískal.

„Mám neuvěřitelnou radost. Jsem si vědom toho, že v Rusku momentálně není vhodnější kandidát na získání tohoto ocenění. Je to pro mě neuvěřitelná čest, že jsem tak cenné ocenění mohl přijmout z rukou samotného Vladimira Putina, jehož jméno tento Řád nese. Slibuji, že i nadále se budu zasluhovat o růst už tak velkého a mocného ruského národa. Děkuji, pane prezidente Putine!“ prohlásil prezident Putin po obdržení Řádu Vladimira Putina z rukou Vladimira Putina.

Jako již tradičně, i letos oslaví prezident Putin zisk Řádu Vladimira Putina v Čečensku spolu Ramzane Kadyrovem, se kterým stráví noc plnou oslavného, bratrského a ani trošku homosexuálního sexu, a následně vyrazí na lov zlých a nechutných homosexuálů, pro které podle prezidenta Čečenské republiky není na světě místo.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na našem Patreonu, ať máme z čeho žít naše depresivní životy.

2 comments
 1. Děkuji za skvělou zprávu!
   
  Zejména v době koronavirové pandemie, kdy je potřeba zachovávat sociální (nebo aspoň asociální) distanci, to působí jako osvěžující proud živé H2O. Při takto úsporně obsazeném ceremoniálu lze poměrně spolehlivě doufat, že při něm žádná nákaza nebude přenesena dále.
   
  Myslím, že tato idea by se v mírně modifikované podobě dala uskutečnit 28. října 2020 i u nás, zejména v případě, že by sem zabloudila druhá vlna covidu-19, takže minimalistické obsazení ceremoniálu by bylo více než žádoucí. Vypadalo by to následovně:

  • Miloš Zeman by na tento rok vyhlásil Řád Miloše Zemana (pokud by mu to bylo přece jen žinantní, mohl by vyhlásit Řád Miloše Jakeše, pokud by dotyčný bývalý politik s použitím svého jména nesouhlasil, šlo by to nahradit třeba Řádem zlatého bojleru nebo ještě lépe Kůlu v plotě).
  • Miloš Zeman by na tento řád navrhl sebe a vedle toho řadu dalších osobností, u nichž lze očekávat, že přijetí tohoto vyznamenání odmítnou. Nabízí se Mikuláš Minář, Jaroslav Hutka, Bohuslav Sobotka, Dagmar Havlová, Saša Uhlová nebo Martina Navrátilová.
  • Pokud by hrozilo, že někdo z uvedených by přece jen o převzetí ceny uvažoval, do seznamu by se přidala in memoriam odbojářka Olga Hepnarová, což by všechny snad přece jen spolehlivě odradilo.
  • V důsledku čehož by to 28. října 2020 ve Vladislavském sále vypadalo podobně, jako když si Vovka předal Vovkův řád.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..