BLOG SLUŠNÉHO ČECHA: Za našimi zády došlo k islamizaci oblohy. Nad Českem se objevil půlměsíc

10 Čvn 2016

Ještě teď jsem tak šokován, že ani nemohu psát tento článek. Naprosto jsem se totiž zděsil, když jsem při pohledu na dnešní noční oblohu viděl symbol islámu – půlměsíc. Za našimi zády zřejmě bylo rozhodnuto o tom, že náš tradiční kulatý Měsíc bude nahrazen islámským půlměsícem. Toto je podle mě doposud největší krok k úplné islamizaci Evropy.

Ať jsem na internetu hledal, jak jsem hledal, nikde jsem nenašel článek o tom, kdo a kdy rozhodl o tom, že evropskou oblohu začne „zdobit“ půlměsíc. Podle mě je však nad míru jasné, že toto rozhodnutí přišlo z fašistického multikulti Bruselu, pravděpodobně na nařízení Herr Merkel.

Já osobně si myslím, že se naše vláda dopustila další zrady českého národa. Jakoby nestačilo, že zde byly nedávno zavedeny arabské číslice. Nyní „naše“ vláda opět poslechla bruselský diktát a přistoupila na další nechutné gesto muslimské garnitury. Jaký soudný člověk by mohl s něčím takovým souhlasit? Kulatý Měsíc se nad Českou republikou objevuje od nepaměti. Neexistuje jediný historický pramen, podle kterého by někdy byl na našem území vidět půlměsíc. To proto, že jsme odjakživa Slovanská země!

Karel IV., velký král naší země, když ještě byla na vrcholu slávy, dávno předtím, než ji ovládly pijavice a zrádci. Karel IV., první český bojovník proti islamizaci. Karel IV., náš milovaný panovník, ten se nyní musí otáčet v hrobě, jestli tohle vidí. Už i náš Měsíc nám vzali.

Kolik to daňové poplatníky stálo?

Jelikož není k dispozici žádné oficiální vyjádření, není ani známo, kolik to celé stálo. Já si jsem ale jistý, že zakrýt 75% Měsíce muselo být pekelně drahé. Dle mého názoru to stálo miliardy korun a celé to bylo samozřejmě placeno penězi daňových poplatníků, tedy našimi penězi. Vláda za našimi zády schválí takovou zrůdnost a ještě to zaplatí našimi penězi? Toto je naprostá nechutné a vlastizrádné jednání, které si přímo říká o defenestraci.

Tohle by měla být pro většinu slušných lidí poslední kapka. Ano, ta osudná kapka, kdy lidé vyjdou do ulic a jak jsem již zmiňoval, vyhází vlastizrádné a zkorumpované politiky z oken. Ale opět tomu tak není… Češi, slušní Češi, co se ještě musí stát, abyste začali konat? Muslimové vám ukradli kus Měsíce, ukázali vám, že jsou tady už více doma, než vy, a s vámi to opět nic nedělá? Prozřete!

Národ potřebuje buditele!

Češi prostě potřebují národního buditele. Ikonu, jako byl například Jan Hus. Někoho, kdo sjednotí národ, někoho v jehož jménu se bude plenit, zabíjet a znásilňovat, a někoho, kdo se nebude bát nazývat věci pravými jmény – kdo ví, že černoši jsou kriminální negři – kdo ví, že muslimové jsou zlí teroristé – kdo ví, že homosexuálové jsou nechutní buzeranti – kdo ví, že Sobotka a celá současná vláda je banda poserů a vlastizrádců. Národ nesmí jen nečině přihlížet, jak mu invazivní imigranti ukrojí kus Měsíce, jak naše babičky začínají ze strachu z islámu nosit na hlavách šátky, jak se národ obrací zády k naším slovanským bratřím a pokuřuje Západu. Tomu musíme říct ne!

O autorovi:

František Řeholek, 41 let, vystudoval jsem Vysokou školu života. Dělám těžkou práci za málo peněz a své životní neúspěchy svádím na ostatní.
5 comments
  1. AZ247 mám rád a vždycky se při čtení zdejších článků pobavím, ale v tomhle článku se mi nelíbí, že „sjednocení národa“ je spojováno s „pleněním, znásilňováním a zabíjením“, to v něm nefunguje ani jako nadsázka a spíš to smrdí takovým tím ukňouraným levičáckým brojením proti „fašizaci společnosti“, daným spíš radikalizací protikladných pólů společnosti (jinak zcela obvyklou reakcí na nejistotu), který mainstramová levice vnímá jako ohrožení sebe sama.
    Národní obrození sjednotilo, resp. spíše znovudefinovalo národ a samozřejmě nemělo nic společného s „pleněním, znásilňováním a zabíjením“. A to píšu jako člověk, který dobře ví, jakou paseku dokáže přepjaté národovectví napáchat. Ale manipulativní spojování vlastenectví s „pleněním, znásilňováním a zabíjením“ není o nic lepší.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..