Tomio Okamura našel v lednici imigranta

16 Pro 2017

Velkým šokem skončilo rozbalování nové lednice Tomia Okamury. Když totiž předseda SPD konečně sloupl z lednice všechny pečetě a lepicí pásky, aby otevřel dveře lednice a podíval se dovnitř, našel v lednici ukrytého syrského imigranta.

Imigrant se do lednice dostal pravděpodobně už v továrně. Okamurova nová lednice byla totiž montována v Libanonu, kam nejspíš uprchlík zamířil, aby se zde ukryl před válkou v Sýrii. Zatím vše nasvědčuje tomu, že Hassan (jak se prý podle Okamury uprchlík jmenuje) se do lednice ukryl v naději, že se mu v ní podaří odcestovat do velkoskladu v Evropě. Tam by potom lednici opustil a začal nový život v EU, kde by parazitoval na sociálních dávkách.

Lednice byla ale zabalena skutečně pečlivě a uprchlíkovi se tak nepodařilo ji opustit dřív, než ji Okamura doma rozbalil.

„Musel tam být skutečně dlouho, sotva lapal po dechu,“ řekl naší redakci Okamura.

Hassana teď podle našich zdrojů čeká nejspíše deportace, protože u sebe nemá platné doklady a nesplňuje tak podmínky pro udělené azylu. Měl u sebe akorát nový iPhone X, což dokazuje, že se evidentně neměl špatně a těžko jde o válečného uprchlíka. Navíc podle jeho slov ani v České republice zůstat nechce.

„Radši pojedu zpátky do rozbombardované Sýrie, než abych musel žít v téhle díře plné rasistů,“ řekl Hassan o České republice.

Jde zatím o první případ, kdy uprchlík na někoho vyskočil z lednice. Běžně se ale setkáváme s tím, že jsou uprchlíků plné ulice, hlavně pak v Praze. To dokazuje i status paní Olgy, která byla naprosto v šoku z toho, co se dozvěděla od své známé.

Z Prahy se stala prakticky no-go zóna.

Zkušenost máme i u nás v redakci, kde nám 2 měsíce žil uprchlík schovaný ve skříni. Když jsme ho našli, nevěděli jsme co s ním. Nakonec se ho ujal Matěj Stropnický, který si ho vzal domů. Šel tím za příklad ostatním sluníčkářům, kteří jsou denně vyzýváni, aby si uprchlíky vzali domu, když je tady tak chtějí.

7 comments
  1. Já jsem nedávno zapnul televizi a vyskočil na mě Okamura… Ten šok bych vám nepřál! Navíc hned za ním začali vyskakovat nějací divní lidi se srpem, kladivem a dokonce z rozbrušovačkou (ten byl dost zmatený) a to už na mě bylo moc! Televizi jsem vypnul a radši jsem ji i vytáhl ze zásuvky… Jako mávnutím kouzelného proutku všichni ti divné lidé zmizeli a já si oddychl.

    Tak to byla má dramatická příhoda 🙂

  2. Opět HOAX . Nezávisle zdroje pátraly, jak to skutečně bylo,protože většinou za vším stojí Kalousek. Nejednalo se o lednici, ale mrazák pro Okamuru. Samozřejmě Kalousek s Schwanzebergem potřebovali ukázat voličům,jaký je Okamura rasista. Zadrželi proto v PPL mrazák pro Okamuru a přemýšleli s Hasanem jak to udělat. Mezitím ukradl Hasan Schvanzenbergovi jeho oblíbené prášky na spaní. Domníval se, že jsou to bonbony. Po těch Hasan tak tvrdě usnul, že ho šoupli do mrazáků a poslali Okamurovi. Domnívali se, že Okamura Hasana z mrazáků nepustí, dokud z mrazu nezbělá. Tím by dokázali jaký je rasista. Okamura ovšem byl na tento podraz varován ruskými agenty. Natočil proto na barevnou kameru jak Hasana předává policii nezměněného. Další část článku je pravdivá.

    Je proto třeba si dávat pozor na různé Hoaxy a vše si pořádně prověřit z ověřených zdrojů ČTV, Aktualně.cz, Reflex a pod. .

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..