Na liberecku uschla první žena, kterou dnes nikdo nevyšlehal

22 Dub 2019

Velikonoční koledníci už mají svou pouť ulicemi měst i vesnic za sebou. Bohužel ale zůstalo mnoho žen, které nebyly nikým vyšlehány. Policie ČR už dokonce zaznamenala první případ uschnutí, kdy nevyšlehaná žena úplně celá uschla.

Pokud bude o Velikonočním pondělí nějaká žena nevyšlehána, podle tradice uschne, zestárne, a v krajních případech i zemře. Bohužel díky stále většímu množství mužů, kteří tradici Velikonoc neudržují, zaznamenává policie čím dál více žen, které na Velikonční pondělí uschnout.

„Zatímco před 20 lety jsme neměli jediný případ uschnutí, před 5 lety jsme jich zaznamenali 7. Letos máme zatím zaznamenanou první ženu, a to je teprve krátce po poledni,“ píše Policie ČR na svém Facebooku.

Žena je v ohrožení života

Akutní uschnutí je život ohrožující stav. Oběť je takřka paralyzovaná a je vyžadováno její zavlažování, jinak by mohla zemřít dehydratací.

„Zabijte mě, prosím,“ prohlásila paní Věra jen pár hodin po svém uschnutí, což jen demonstruje, jak moc bolestivý a akutní stav to je.

Uschlým ženám pomůže jedině léčitel

„Tradice jsou mocnější než moderní medicína. Na paní se teď váže prastará kletba, spojena s tradicí českých Velikonoc. My bohužel nemůžeme dělat nic víc, než paní zavlažovat a tím jí udržovat při životě a prodlužovat její utrpení,“ tvrdí liberečtí lékaři.

Jediné osoby, které mohou uschlým ženám pomoci, jsou léčitelé.

„Léčitel je někdo, kdo je spojený s přírodou, časoprostorem a kvantovou multidimenzí. Má tak schopnost lámat kletby a vyléčit i lidi, jejichž nemoc není způsobena klasickými viry a bakteriemi, nýbrž starodávným prokletím. Mezi tyto nemoc patří například schizofrenie, Alzheimerova choroba nebo právě uschnutí,“ sdělil naší redakce léčitel Hugo.

Nepomohou vám ani modlitby, protože kletba nemá s křesťanstvím nic společného.

„Spousta uschlých žen si mylně myslí, že když uschnuly na křesťanský svátek, tak jim pomohou modlitby. Pochopte ale, že Velikonoce jsou zkomolenina křesťanské oslavy zmrtvýchvstání Ježíše Krista a pohanského vítání jara. Křesťáné se dlouhou dobu úspěšně přiživují na pohanských svátcích, kdy jejich největší událost záhadně a nenápadně připadají na stejné datum, jako největší pohanské tradice – Vánoce, Velikonoce. Ve skutečnosti ale tyto svátky s jejich falešnou modlou nemají společného zhola nic. Nejde tedy o prokletí způsobené křesťanským bohem,“ dodává Hugo.

Pokud tedy někdo z vaší rodiny nebo z vašich známých uschne, zapomeňte na doktory, modlitby i faráře, ale vyhledejte nejbližšího léčitele.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..