Až 90 % neonacistů neumí nakreslit svastiku

20 Říj 2018

Až 90 % neonacistů neumí nakreslit svastiku. Alespoň to vyplývá z průzkumu německé agentury Mengus. Podle průzkumu naprostá většina neonacistů při pokusu nakreslit svastiku nakreslí pouze čmáranici několika čar, které svastiku připomínají jen vzdáleně.

Dle námi dotázaných odborníků to není náhoda, nýbrž jde o neurologický problém, který postihuje převážně neonacisty.

“Člověk potřebuje funkční mozek, aby mohl nakreslit svastiku. Ten ovšem většina neonacistů postrádá, tudíž má s tímto jinak jednoduchým úkonem velký problém. Odborně se tomuto problému říká Sieg failova choroba,” sdělil naší redakci uznávaný slovenský neurolog Jozef Mangl.

Krom toho, že neonacisté mají problém s nakreslením svastiky, vám naprostá většina z nich nedokážě ani z paměti říct, na kterou stranu má vůbec nacistická svastika zalomená ramena.

“Na druhou stranu se ale musíme dívat i na pozitiva. Je štěstí, že nacisté umí vůbec rozeznat pravou stranu od levé,” dodává Mangl.

Kromě problémů s nakreslení svastiky mají pacienti se sieg failovou chorobou i spoustu dalších potíží, které znepříjemňují jejich životy. Naprostá většina z nich má problém s pravopisem. Vlastenečtí nacisté se poté vyznačují absolutní neznalostí dějin nejen vlastní země, ale i celé Evropy. Malé procento neonacistů dokonce ani neví, jestli má česká vlajka červenou barvu dole, nebo nahoře. Naneštěstí pro ně, účinná léčba zatím bohužel neexistuje.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS