Egypt chce znovu zavést otroctví

21 Říj 2016

Podle egyptského prezidenta Abda al-Fattáha as-Sísía chce Egypt po celé zemi znovu zavést systém otrokářství. As-Sísía je toho názoru, že v dobách otroctví Egypt vzkvétal, vyrůstala zde obrovská města, pyramidy, sfingy… zatímco v dnešním Egyptě nalezneme akorát bordel a miliony líných muslimů, kteří nejsou schopni postavit zhola nic, ba dokonce naopak.

„Bývaly doby, kdy byl Egypt slavný po celém známém světě. Před tisíci lety jsme za pomoci primitivních nástrojů dokázali postavit stavby, se kterými by měla problém i dnešní moderní technika. A co máme v Egyptě teď? Líný muslimy, který nic nedělaj, bordel a pár fanatických magorů,“ prohlásil egyptský prezident.

Na plán egyptského prezidenta Abda al-Fattáha as-Sísía kladně zareagoval jeho český protějšek – Miloš Zeman. Podle Zemana je potřeba, aby někdo muslimy srovnal do latě a naučil je pracovat. Obnovení otroctví by podle českého prezidenta „mohlo muslimům vytlouct z hlavy ty jejich fanatický náboženský blbosti a udělat z nich aspoň trochu normální lidi“.

Pokud vše půjde hladce, otroctví by mohlo být v Egyptě obnoveno již začátkem roku 2021.

2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..