Hrad po vrácení všech lahví vyrovnal rozpočet

29 Pro 2017

Médii koluje zpráva o tom, že Hrad v letošním roce překročil stanovený roční rozpočet o 84 miliónů korun. Po vrácení všech vratných lahví ale Hrad rozpočet opět srovnal.„Ano, naše výdaje za rok 2017 činily 522 milionů korun. Je ale nutné zdůraznit, že média opomíjí naše příjmy, které jsou tvořeny převážně z vrácených záloh za pivní lahve. Jakmile k výdajům připočteme i naše příjmy, s přehledem se do ročního rozpočtu vejdeme. V následujících letech bychom možná byli dokonce i schopni začít generovat zisk, protože pan prezident chlastá rok od roku víc a víc,“ sdělil naší redakce prezidentův mluvčí Ovčáček.

I přesto, že Hrad nakonec rozpočet vyrovnal, jsou jeho výdaje nejvyšší v historii. Naše redakce se tedy rozhodla poprosit pana Ovčáčka o vysvětlení, za co Hrad v letošním roce tak moc utrácel.

„Panu prezidentovi byla v následku cukrovky amputována část pravé nohy. Samotná operace byla nákladná, avšak ještě nákladnější bylo podplatit doktory a všechny zúčastněné, aby o amputaci a zdravotním stavu pana prezidenta mlčeli. Z žalu navíc pan prezident začal více pít a kouřit. V neposlední řadě pak taky něco stojí naše výlety do Ruska, kde se pravidelně setkáváme s tamními oligarchy,“ tvrdí dále Ovčáček.

Překvapeni Ovčáčkovou reakcí, jsme se ho zeptali, proč Hrad takovou dobu o prezidentově cukrovce a amputaci mlžil.

„Pan prezident žádnou amputaci nepodstoupil. Cukrovkou sice trpěl, ale ta nakonec sama odešla. Nevím, kdo vám takovou lež nakukal? Kavárna?“ odpověděl Ovčáček.

Samotné lahve prý Hrad vrátil v Tescu na Smíchově. Roční zásobu musela do obchodu přivézt desítka plně naložených kamionů. Nedávné zácpy na Smíchově tak podle všeho nezpůsobil výpadek semaforů, ale konvoj plně naložených kamionů, který odvážel z Hradu všechny vratné lahve.4 comments
  1. Cukrovka se nesnáší s alkoholem. Proto také lékaři zakazují nemocným s cukrovkou konzumaci alkoholických nápojů. Alkoholem deptaná cukrovka se skrývala v levé noze p. presidenta a mohla být spolu s ní amputována. Výdaje za alkohol tak budou (zcela logicky) zahrnuty do zdravotních nákladů. To nepochopí snad jen kavárníci.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..