Vědci vyléčili během 2 dní otevřenou zlomeninu nohy pomocí marihuany

14 Říj 2018

Vědcům z Univerzity v Bostonu se povedlo prokázat, že marihuana účinně pomáha při léčbě zlomenin. Během série testů se jim totiž podařilo vyléčit otevřenou zlomeninu nohy během dvou dní. Testovanému subjektu přitom stačilo jen se pořádně zhulit.

„Už dříve jsme věděli, že marihuana dokáže léčit spoustu nemocí. Rakovinu, parkinsona, alzheimera… takto bych mohl pokračovat donekonečna. Stačí k tomu jen to, aby si pacienti každý den dali brko. Teď ale víme, že se marihuanou dá léčit i úrazy, což je naprosto neuvěřitelné!“ tvrdí vedoucí experimentu Steve Hooper.

Podle Hoopera je však téměř jisté, že tato léčba, leč je 100% účinná, se nikdy rozšířenou nestane.

„Jak víme, moderní medicíně a farmaceutickým firmám jde jen o peníze. Z toho důvodu se zlomeniny budou stále léčit zastaralými a neúčinnými metodami. Lékaři budou zlomenou nohu stále léčit sádrou, stejně jako léčí rakovinu chemoterapií. Marihuana bude stále nelegální, protože si jí každý může vypěstovat doma, čímž by farmaceutické firmy přišly o miliardy dolarů ročně!“ tvrdí dále Hooper.

Léčba zlomenin marihuanou je přitom velice rychlá a naprosto bezbolestná. Testovaný subjekt si krátce po úrazu dal brko, načež se kost vrátila zpět do nohy, která se opět srovnala a kost srostla. Druhý den si pacient dal druhé brko a zahojila se i otevřená rána. Po třetím brku pak zmizela jizva a pacient byl opět zdravý.

„Bylo to neuvěřitelné. Dal jsem si tři jointy a noha byla jak nová. Vědcům z Univerzity v Bostonu se podařilo spojit příjemné s užitečným. Teď už věřím, že marihuana je skutečně všelék,“ tvrdí pacient Abraham Bartosh, který se přihlásil jako dobrovolník k experimentu.

Podle odborníků obsahuje marihuana kromě jiného i tzv. kanabinoidy. Ty v těle bojují se vším špatným. Ničí rakovinové buňky, léčí ekzém, pomáhají zlomeným kostem srůst… Nejlepším způsobem, jak do sebe kanabinoidy dostat, je přitom zhulit se jak pes.

„Čím větší brko, tím lepší. Zhulte se každý den jak psi, a budete celý život zdraví a šťastní,“ dodává Hooper.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..