Trump splnil slib a zastavil nelegální imigranty z Mexika. V zastavárně v New Orleans dostal 50 dolarů za kus

25 Kvě 2017

Trump dnes splnil jeden ze svých kontroverzních předvolebních slibů, když zastavil několik tisíc nelegálních imigrantů z Mexika. Americký prezident podle oficiálního prohlášení Bílého domu využil výhodnou nabídku jedné nejmenované zastavárny v New Orleans, která Trumpovi nabídla za jednoho Mexičana 50 dolarů.Americký prezident tímto krokem velmi překvapil. Nikdo totiž nečekal, že Trump pod termínem “zastavit” nemyslí zaražení nelegální imigrace, nýbrž zastavení nelegálních imigrantů v zastavárně. Experti nad tímto krokem sice kroutí hlavou, Trumpovi voliči jej ale chválí. Nejenže americký prezident zbavil USA několika tisíc nelegálních imigrantů, navíc na tom ještě vydělal. Podle odhadů bylo zastaveno zhruba 6 tisíc nelegálních imigrantů. Při ceně 50 dolarů za kus na prodeji USA vydělají 300 tisíc dolarů.

Mexičané skončí zřejmě v otroctví

Na základě lokality, ceny a skutečnosti, že jde de facto o obchod s lidmi, soudí většina expertů, že prodaní Mexičané skončí nejspíše v otroctví. Nejpravděpodobnější je, že imigranti skončí v rukou mafie, která je následně bude distribuovat dále do světa. Poté mohou skončit v podstatě kdekoliv, nejpravděpodobněji ale v Africe, či zpět v Jižní Americe, kde budou bez nároku na mzdu až do konce života připravovat tacos. To je hlavní důvod, proč Trump schytal vlnu kritiky od vzdělanější části populace. Otroctví je totiž v dnešní době tabu.

“Je nepřípustné, aby prezident civilizované země obchodoval s lidmi. Možná s drogami a ropou, ale určitě ne s lidmi!” zkritizoval Trumpa americký bojovník za lidská práva Brendan Rogers.

I přes to ale zůstává svědomí Donalda Trumpa čisté a nyní již se svými poradci přemýšlí nad tím, do čeho vydělané peníze investuje. Podle našich informací byly návrhy na darování peněz potřebným smeteny ze stolu sochou Donalda Trumpa v životní velikosti, která by měla zdobit jižní zahradu Bílého domu.5 komentářů

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS