Chemtrails opravdu existují, tvrdí švédská politička Abba Dynamite

18 Kvě 2016

O velké překvapení se postarala švédská politička a předsedkyně strany Švédská alternativní cesta Abba Dynamite. Ta na svém blogu napsala, že tzv. chemtrails opravdu existují a švédská vláda si je této skutečnosti vědoma.

Podle Abby funguje celosvětový chemický postřik již desítky let a této skutečnosti si je vědoma nejen švédská vláda, ale i vlády většiny evropských zemí, které k tomuto “sprejování” díky svojí zkorumpovanosti daly souhlas.

Abba údajně nalezla desítky dokumentů, ve kterých podrobně stojí, proč a jak se chemtrails provádí. Podle dokumentů se chemtrails dělí na několik druhů, konkrétně tři.

První druh slouží k ovlivnění veřejnosti – obsahuje látky, které oslabují schopnost kritického myšlení a dělají tak z lidí snadno zmanipulovatelné subjekty (ovce). Tento druh chemtrails hojně využívá židozednářské spiknutí, které s jeho pomocí tvoří tzv.”ovčany”.

Druhý druh chemtrails oslabuje lidskou imunitu a zároveň vypouští uměle vytvořené viry – například virus chřipky, který byl vymýcen již před 100 lety a dnes by se už tedy v přírodě vůbec neměl vyskytovat. Za tímto druhem postřiku stojí farmaceutické lobby, které díky němu vydělává každoročně miliardy dolarů prodejem léků, které slouží k léčbě těchto uměle vytvořených virů.

Poslední, třetí druh, funguje jako nástroj na ovládání počasí. Díky tomuto postřiku je možné jednoduše přivolat déšť, ničivé bouře, sněžení či období sucha. Tyto chemtrails naopak slouží hasičskému lobby, které vydělává miliardy dolarů ročně díky následnému odstraňování škod těchto uměle vytvořených katastrof.

Abba však odmítá tyto dokumenty ukázat veřejnost, dokud se její strana nedostane do parlamentu.

“Jsou to všechno šokující zjištění, ale nyní tyto dokumenty ještě publikovat nesmím. Ale slibuji vám, že je publikuji hned, jak se Švédská alternativní cesta dostane do parlamentu,” napsala Abba Dynamite.

Podle mnoha kritiků se ale jen Abba chce před volbami zviditelnit a oslovit voliče, kteří podobným “konspiračním teoriím” věří. Podle Abby je to však nesmysl, kterým se jí snaží světové elity pouze pošpinit, jelikož odhalila jejich velké tajemství.

“Nikdy by mě, ani jiného politika nenapadlo před volbami cílit svoji kampaň na hloupé voliče, kterých je na světě většina,” dodala Abba.

7 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..