Ukrajinský hladomor byl organizovaný Georgem Sorosem

19 Bře 2017

Internetové diskuse přišly s novými důkazy, které potvrzují, že ukrajinský hladomor v letech 1932 a 1933 zorganizoval tehdy teprve dvouletý George Soros za pomoci CIA a Mossadu. Hladomor měl podle našich zdrojů očernit tehdejší Sovětský svaz a zakořenit v Ukrajincích hlubokou averzi k ruskému národu, což se Sorosovi nepochybně povedlo.
Podle oficiálních zdrojů mohl za hladomor Stalin, který zakázal obchodování v rolnických oblastech. Ve skutečnosti však Stalin žádný takový zákaz nenařídil. Všechno to byl pouze sofistikovaný plán George Sorose, který skrze podplacené ukrajinské politiky oklamal ukrajinské občany. Údajný Stalinův zákaz byl totiž podvrh.

V letech 1932 a 1933 byl bohužel internet ještě v plenkách a vzhledem k tomu, že Stalin v tu dobu řešil problémy s Hitlerem, dorazila k němu informace o ukrajinském hladomoru až rok od jeho vypuknutí. Tehdy Stalin okamžitě zakročil a daroval Ukrajině tisíce tun jídla, kterým tehdejší Sovětský svaz navzdory tvrzení západních vlád překypoval (Sovětský svaz zásoboval potravinami i USA a Británii, pozn. redakce). To ale Ukrajinci nikdy dostatečně neocenili a svoji nenávist vůči ruskému národu cítí dodnes.

Tehdy Soros možná uspěl, nicméně v posledních letech se armádě ruských trollů daří odkrývat Sorosovi plány a akci, díky čemuž je západní kryptofašismus a neomarxismus na pokraji zhroucení. Dáváme Sorosovi rok, maximálně dva.
RELATED POST
  • Bohuslav Brouk

    Tyto nove dukazy potvrzuje i to, ze se Soros nejmenoval v te dobe Soros, ale Schwartz a jmeno si zmenil jenom proto, protoze si jako spousta dalsich valecnych zlocincu myslel, ze tim zahladi stopy za svym ohavnym pocinanim. Hnus!

    • luftmausmann

      a k tomu je ještě žid.

Facebook