Muž se díky homeopatickým penězům stal miliardářem

29 Pro 2019

44letý Martin z New Yorku se přes noc stal miliardářem díky homeopatickým penězům. Martina napadlo aplikovat na peníze stejnou logiku, jako praktikují homeopatičtí lékaři při výrobě léků. Jednodolarovou bankovku proto zředil až na potenci 5CH. Výsledným roztokem napustil jinou dolarovou bankovku, která díky energetickému otisku získala hodnotu 10 miliard.

Martin se na svém blogu chlubí, že se svojí homeopatickou bankovkou ihned navštívil banku.

„Přišel jsem se svojí bankovkou ke vkladovému bankomatu, kde jsem provedl vklad. Bankomat bankovku, která ještě před pár hodinami měla hodnotu pouhého jednoho dolaru přijal. V mobilní aplikaci jsem pak zkontroloval svůj účet a skutečně – zůstatek na účtu byl o 10 miliard dolarů vyšší,“ chlubí se Martin na svém blogu.

Martin už během pár dní od svého objevu publikoval na svém blogu i vlastní e-book s návodem, jak správně bankovky zředit. E-book si můžete stáhnout za poplatek 29 dolarů. Když ale vezmeme v potaz, že se díky e-booku stanete miliardáři, tak to za to stojí!

Hrozí kolaps finančního systému?

Objev homeopatických peněz samozřejmě budí napětí mezi bankami a finančními elitami. Pokud si každý bude moci doma vyrobit homeopatickou bankovku a zbohatnout, bude to znamenat konec finančího systému a ztrátu moci současných elit. Bohatnout takto může naprosto každý a donekonečna. Čím větší bude mít výchozí bankovka hodnotu, a čím víckrát bude zředěna, o tolik větší bude mít finální hodnotu.

„Farmaceutický průmysl prodělává miliardy dolarů ročně díky homeopatickým léků. Pochybuji, že možnost kolapsu finančního i farmaceutického systému nechají elity jen tak bez povšimnutí. Doteď se elity snažily pouze špinit dobré jméno alternativní medicíny, ale když jim nyní jde o život, budou nejspíše padat hlavy,“ prozradil nám náš tajný zdroj.

Měl by se objevitel homeopatických peněz začít pomalu bát o život? Je to možné. My vám zatím doporučujeme peníze nijak závratně neředit, abyste na sebe neupozornili elity. Nařeďte si dost bankovek, abyste měli důstojný a kvalitní život, ale radši se vyhněte tomu, aby se z vás stali miliardáři. Mohlo by vám pak jít o život!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

16 comments
  1. Díky homeopatickým penězům jsem zaplatil všek 12 exekucí, co na mne byly podvodně uvaleny a nyní jsem začal důstojný život. do práce chodím jen jednou měsíčně, protože mě pcáce baví a i tak mám dost času a vnoučata a cestování po světě s nově pořízenou manželkou a šetřím si nějaké peníze na důchod pro případ, že by vláda homeopatické perníze zakázala.

  2. Opravdu jsem za jediný den zbohatnul, je to super! Ale v mojí zemi po mě teď jde zkorumpovaná policie a tak bych potřeboval peníze přesunout na nějaké bezpečné místo. Nabízím polovinu z 10 000 000 USD (pět milionů dolarů), tomu, kdo mi pomůže. Peníze přímo na váš účet, jen pošlete kopii občanky a pasu. Protože nemůžu ty peníze teď použít, bude třeba ještě uhradit poplatek, ale to se hned vrátí z mého podílu!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..