Ukrajinský hladomor byl organizovaný Georgem Sorosem

19 Bře 2017

Internetové diskuse přišly s novými důkazy, které potvrzují, že ukrajinský hladomor v letech 1932 a 1933 zorganizoval tehdy teprve dvouletý George Soros za pomoci CIA a Mossadu. Hladomor měl podle našich zdrojů očernit tehdejší Sovětský svaz a zakořenit v Ukrajincích hlubokou averzi k ruskému národu, což se Sorosovi nepochybně povedlo.

Podle oficiálních zdrojů mohl za hladomor Stalin, který zakázal obchodování v rolnických oblastech. Ve skutečnosti však Stalin žádný takový zákaz nenařídil. Všechno to byl pouze sofistikovaný plán George Sorose, který skrze podplacené ukrajinské politiky oklamal ukrajinské občany. Údajný Stalinův zákaz byl totiž podvrh.

V letech 1932 a 1933 byl bohužel internet ještě v plenkách a vzhledem k tomu, že Stalin v tu dobu řešil problémy s Hitlerem, dorazila k němu informace o ukrajinském hladomoru až rok od jeho vypuknutí. Tehdy Stalin okamžitě zakročil a daroval Ukrajině tisíce tun jídla, kterými tehdejší Sovětský svaz navzdory tvrzení západních vlád překypoval (Sovětský svaz zásoboval potravinami i USA a Británii, pozn. redakce).

Díky Stalinovi na Ukrajině naopak začaly vznikat stovky nových restaurací a fastfoodů. Hladomor byl díky odvážným krokům sovětského vůdce zažehnán během několika dní a Ukrajinci se mohli opět najíst dosyta. I kvůli silné propagandě to ale Ukrajinci nikdy dostatečně neocenili a svoji nenávist vůči ruskému národu cítí dodnes.

Dobová fotografie z roku 1933 zachycuje vůbec první pobočku McDonald´s na Ukrajině, která vznikla na pokyn Stalina a pomohla ukončit hladomor.

Tehdy Soros možná uspěl, nicméně v posledních letech se armádě ruských trollů daří odkrývat Sorosovi plány a akce, díky čemuž je západní kryptofašismus a neomarxismus na pokraji zhroucení. Dáváme Sorosovi rok, maximálně dva.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

8 comments
          1. Jaké nacisty? Ty se kterými se bratříčkoval a rozděloval si Polsko? Ale ty miliony mrtvých Rusů v koncentrácích na Sibiři nebudou nikdy zapomenuty!!! Stalin byl největší zločinec v dějinách, bezpochyby….

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..