Rusové vysvětlili bombardování syrských nemocnic: Jde o součást reformy syrského zdravotnictví

09 Pro 2016

Kreml se dnes poprvé oficiálně přiznal k bombardování syrských nemocnic. Avšak stejně jako všechny ruské kroky v Sýrii, má i tento svoje opodstatnění. Rusové prý shledávají syrské nemocnice jako velmi zastaralé, zvláště v dobách války, kdy jsou potřeba nejvíce. Bombardování je tak první fází masivní rekonstrukce všech syrských nemocnic. Rusko totiž v rámci programu „Putincare“ plánuje nejprve všechny nemocnice srovnat se zemí a následně je pak znovu vystavět, avšak už plně modernizované a hodné 21. století.
Podle Kremlu je demolice pomocí bombardéru mnohem rychlejší a účinnější, než kdyby rusové zvolili konvenční způsob demolice.

„Víte, jak dlouho by trvalo dopravit demoliční výbušniny do Sýrie a následně nachystat tradiční řízenou demolici? Statisíce Syřanů potřebuje lékařské ošetření, nemůžeme si dovolit takhle otálet. Letecké bombardování nám ušetří spoustu času,“ prohlásil mluvčí Kremlu Juraj Ovečkin.

Podle Rusů by měly být všechny rekonstrukce hotovy do roku 2020. Program PutinCare také našel zalíbení u českého prezidenta, pana Miloše Zemana, který jej chtěl aplikovat i v České republice. Naneštěstí naše armáda nemá k dispozici ani jeden bombardér, tudíž Bulovka bude pravděpodobně i nadále chátrat, dokud nespadne sama.
RELATED POST
 • Мирослав Тотьин

  heil putin

 • Dr.QQ

  A to snad ani není šprým.
  Stačí se podívat do Grozného.

  • Ellubo

   Čo je v Groznom ty čuráčik.. Bež sa tam pozrieť a budeš rád ked ti Kadyrov neodreže gule 🙂

 • Jan

  VÁM JEBE ?!

 • Paja

  Sláva moudrému Putinovi!

 • Slavoj Vlk

  Jo? Co vím rusové trefili školu.. Prázdnou. Ale USA trefila nemocnici.. A jen se omluvila. Vše pak bylo ok a to jak vybombardovala syrskou armádu osvobozující Alepo. 81 mrtvých. Jakpak to vysvětlilo?

  • ToNic GaDzin

   Jste si jisty, ze ta skola byla skutecne prazdna a ze se v ni neschovavala zadna nemocnice?

 • Ellubo

  Čo sa nad tým vzrušujete, autor chce byť vtipný a robí si srandu z bombardovania. Dúfam že ho v dohľadnej dobe zažije na vlastnej koži..prestitút !