EU podala Praze návrh na zbourání Petřínské rozhledny. Na jejím místě by mohla vyrůst nejvýše položená mešita v České republice

25 Říj 2018

Praha dnes obdržela oficiální návrh Evropské unie, podle kterého by mělo naše hlavní město zbourat Petřínskou rozhlednu a na jejím místě vybudovat nejvýše položenou mešitu v České republice.

Celý návrh zahrnuje přes 10 000 stran a dopodrobna se v něm popisují výhody toho, že na místě současné Petřínské rozhledny vyroste mešita. Ta by podle návrhu neměla být jen nejvýše položenou, ale i největší mešitou v České republice, kam by se sjížděli všichni muslimové z celé střední Evropy.

Mezi další výhody například patří větší multikulturalizace České republiky, která je momentálně pro muslimy nezajímavá. Mešita by mohla zlepšit mínění muslimů o České republice a otevřít brány arabským uprchlíkům, kteří do České republiky jinak nechtějí.

Praha, respektive Česká republika, s návrhem zároveň dostala i ultimátum. Pokud nepovedenou kopii Eiffelovky do pěti let nezbourá, pošle EU do České republiky 20 000 uprchlíků a za každý další rok, kdy bude Petřín stát, EU pošle dalších 5 000 uprchlíků. ČR by navíc mohla dostat pokutu až půl miliardy víček.

Pokud Praha nakonec svolí a dá návrhu EU zelenou, měl by na otevírací ceremoniál dorazit samotný turecký prezident Recep Tayyip Erdogan, který by slavnostně přestřihl otevírací pásku.

26 komentářů
 1. Tohle musím dát do Fanklubu Tomia Okamury, schválně kdo z těch spodních 10 milionů se chytí :D. Ve Fanklubu jsem jenom kvůli tomu že se pak se spolužákem Smějem příspěvkům. Dále zkouším z toho důvodu že si nekontrolují zdroje a přidávají tam zprávy o tom že USA chce odstřelit Okamurou. Časem napíšu nejlepší reakce.

  1. Ty jsi větší kokot než vypadáš.. Článek je kachna to snad dojde každému ale tobě že jsi kokot nikdy…

 2. Vážení, můžete mi laskavě vysvětlit, co Vás vede k tomu, že vůbec čtete nesmyslné zprávy lidí s chorým mozkem?! Jste snad stejně omezení na rozumu, stejně jako autor tohoto článku?! Opravdu nechápu myšlenkové pochody autora ani ty Vaše.

  1. Vážená, můžete mi laskavě vysvětlit, co Vás vede k tomu nazývat čtenáře a autory naprosto zjevně satirického webu lidmi s chorým mozkem. Jste snad omezená na rozumu, že nepoznáte parodii? Opravdu nechápu Vaše myšlenkové pochody.

   1. Evičko paní Lucie parodii zjevně poznala, jen ji považuje za hloupou, a tvořenou hlupáky pro hlupáky… to že nechápete něčí myšlenkové pochody neznamená, že je problém u něj ;-).

 3. Upřímně už jsem chtěl psát komentář, naštěstí jsem si přečetl ještě i ty ostatní komentáře, že je to fake. Nicméně už bych se nedivil ničemu vzhledem k tomu kam to ohledně tohoto tématu spěje a už by se to nemělo brát na lehkou váhu a měl by to někdo velmi rychle zarazit. Nikdo je tu nezval a nikdo je tu nechce, neumí se přizpůsobit naší kultuře ani dodržovat naše zákony, tak proč bysme jim tu měli zřizovat nějaké pohodlí nebo nedej Bože mešity a živit je z našich daní ?!

 4. Evropské Unii lze vzkázat, že v blízkém i širokém okolí bylo zakopáno na různých místech různé, ať už částečné, nebo úplné, ostatky vepříků. A vůbec bude na určitém místě vybudován menší pomníček na památku všem vepřů, díky nimž žijeme po staletí a povyšujeme tak petřínský vrch na “Hřbitov prasátek”!

  p.s. Podle islámské praxe nesmí být mešita vybudována na místě které bylo v minulosti nějak znečištěno vepřem, jež je v jejich tradici považováno za nečisté zvíře

  Lidi prosím vás tohle je HOAX jako když mlaskne

  1. Bože, Vy jste trouba :)))) Uplně Vás vidím, jak tam šlapete s pytlem prasečích mrtvol a pohazujete je tam :)))
   A vzdělejte se trochu v tom, co je hoax a co satira, dost v tom plavete 😉

   1. Musím doporučiť Ivanovi, aby si zadal do vyhľadávača ” hoax”, a potom satira – potom zistí, kto je ” trouba” . I tak je podstata v niečom inom, ako v presnom vyjadrovaní!??

 5. Pryč z EU všechno nám vzala a hlavně svobodu slova kvůli menšinám se máme nechat utlačovat, ale to neuděláme!

 6. Bolo by rozumnejšie míňať energiu na roumné veci a nie na hlúposti. Nič nepíšete o psychopatoch ( rozumej USA marionetách, ktorí ovládajú USA hlúposti)! Naša Zem má závažné ekologické problemy a ONI riešia “po svojom, len svoje biznis problémi”! Nemal somnikdy dobrú mienku o USA ” politike, ale TOTO hraničí s debilitou a namiesto politikov ( marionet) by v USA mali vládnuť psychiatri! Všetci vieme prečo. A Vy hoaxami otravujete kyberpriestor a pripadate mi ako meinstream. Tí tiež slúžia pochybnej filozofii, ale sú od Vás nebezpečnejší, lebo ONI TO myslia vážne!?!? A keď už píšete hlúposti, mám námet: Napíšte, že USA od r 2020 av nasledujúcich rokoch presunie 90 % svojho zbrojrozpočtu na ekologické a klimatické projekty vrátane realizácie. Tiež podpíše všetky medzinárodné zmluv v tejto oblasti. Toto všetko do udržateľného života na Zemi, aby z nej vďaka bombastickým prostriedkom ( zo zbrojenia) urobili zelenú záhradu! Fantasmagória??? Ale veď ONI SÚ SKUTOČNE MAGORI!!!

 7. V záhlaví je uvedené: Nikdo nám nediktuje, o čem smíme LHÁT!!! Mnohí si to nevšimli a preto sa “zlobí”!!! Treba ešte vydaťto, čo som tu napísal o USA- psychopati stoja na zamyslenie!!!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..