EU podala Praze návrh na zbourání Petřínské rozhledny. Na jejím místě by mohla vyrůst nejvýše položená mešita v České republice

25 Říj 2018

Praha dnes obdržela oficiální návrh Evropské unie, podle kterého by mělo naše hlavní město zbourat Petřínskou rozhlednu, a na jejím místě vybudovat nejvýše položenou mešitu v České republice.

Celý návrh zahrnuje přes 10 000 stran, a dopodrobna se v něm popisují výhody toho, že na místě současné Petřínské rozhledny vyroste mešita. Ta by podle návrh neměla být jen nejvýše položenou, ale i největší mešitou v České republice, kam by se sjížděli všichni muslimové z celé střední Evropy.

Mezi další výhody například patří větší multikulturalizace České republiky, která je momentálně pro muslimy nezajímavá. Mešita by mohla zlepšit mínění muslimů o České republice, a otevřít brány arabským uprchlíkům, kteří do České republiky jinak nechtějí.

Praha, respektive Česká republika, s návrhem zároveň dostala i ultimátum. Pokud do pěti let Petřín nezbourá, pošle EU do České republiky 20 000 uprchlíků, a za každý další rok, kdy bude Petřín stát EU pošle dalších 5 000 uprchlíků. ČR by navíc mohla dostat pokutu až půl miliardy víček.

Pokud Praha nakonec svolí a dá návrhu EU zelenou, měl by na otevírací ceremoniál dorazit samotný turecký prezident Recep Tayyip Erdogan, který by slavnostně přestřihl otevírací pásku.

RELATED POST

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.