EU podala Praze návrh na zbourání Petřínské rozhledny. Na jejím místě by mohla vyrůst nejvýše položená mešita v České republice

25 Říj 2018

Praha dnes obdržela oficiální návrh Evropské unie, podle kterého by mělo naše hlavní město zbourat Petřínskou rozhlednu, a na jejím místě vybudovat nejvýše položenou mešitu v České republice.

Celý návrh zahrnuje přes 10 000 stran, a dopodrobna se v něm popisují výhody toho, že na místě současné Petřínské rozhledny vyroste mešita. Ta by podle návrh neměla být jen nejvýše položenou, ale i největší mešitou v České republice, kam by se sjížděli všichni muslimové z celé střední Evropy.

Mezi další výhody například patří větší multikulturalizace České republiky, která je momentálně pro muslimy nezajímavá. Mešita by mohla zlepšit mínění muslimů o České republice, a otevřít brány arabským uprchlíkům, kteří do České republiky jinak nechtějí.

Praha, respektive Česká republika, s návrhem zároveň dostala i ultimátum. Pokud do pěti let Petřín nezbourá, pošle EU do České republiky 20 000 uprchlíků, a za každý další rok, kdy bude Petřín stát EU pošle dalších 5 000 uprchlíků. ČR by navíc mohla dostat pokutu až půl miliardy víček.

Pokud Praha nakonec svolí a dá návrhu EU zelenou, měl by na otevírací ceremoniál dorazit samotný turecký prezident Recep Tayyip Erdogan, který by slavnostně přestřihl otevírací pásku.

6 komentářů
  1. Tohle musím dát do Fanklubu Tomia Okamury, schválně kdo z těch spodních 10 milionů se chytí :D. Ve Fanklubu jsem jenom kvůli tomu že se pak se spolužákem Smějem příspěvkům. Dále zkouším z toho důvodu že si nekontrolují zdroje a přidávají tam zprávy o tom že USA chce odstřelit Okamurou. Časem napíšu nejlepší reakce.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..