Petr Pavel chce po zvolení zrušit Vysokou školu života a vytvořit z ní Vojenskou vysokou školu života

15 Led 2023

Šokující informace se podařily získat našemu tajnému zdroji, podle kterého plánuje generál Petr Pavel po svém zvolení zrušit Vysokou školu života a místo ní otevřít Vojenskou vysokou školu. Na té by se studenti učili zabíjet lidi, aby pak mohli být odesláni na frontu na Ukrajinu.

Zrušením Vysoké školy života by miliony lidí po celé České republice ztratily možnost celoživotně se vzdělávat na jediné škole v Česku, na které se učí pravda a zdravý selský rozum. Na nové Vojenské vysoké škole života, by se místo mozků se selským rozumem vytvářely zelené vojenské mozky, jejichž cílem by bylo jediné – vyhlásit válku Rusku.

Jednalo by se o takovou tichou mobilizaci. Miliony lidí, kteří studují Vysokou školu života, by najednou byli nuceni změnit školu a místo oborů, jakými jsou například všeználkovství, hokejový/fotbalový/basketbalový trenér – politolog, či profesionální matka na mateřské, by lidé najednou studovali obory jako cenzor internetu, fašista nebo válečný štváč. Takoví lidé by po rychlém vymývání mozků byli ochotni obléknout uniformu, vzít do ruky zbraň a jít bojovat na ukrajinskou frontu proti Rusům.

Nejde ale jen o tohle. Zvolením Pavla bychom ukončili Českou republiku, jak ji známe.

„Uzavření Vysoké školy života je jen špička ledovce. Zavírání vlastenců, občanská válka, islamizace, ukrajinizace, germanizace, anglosasovizace, válka s Ruskem, cenzura, genocida českého národa… To všechno bude následovat. Pavel prý dokonce chce zrušit i plastová víčka! Co pak bude s našimi dětmi, když na ně nebudeme moci sbírat víčka?!“ píše na svém Facebookovém profilu v obavách vlastenec Ladislav Vrabel.

Proti se postavili i profesoři, děkani a rektoři Vysoké školy života.

„Pokud k tomu dojde, odcházím. Založím novou školu v Maďarsku, kde je díky Orbánovi svět ještě v pořádku, na které se bude moci dále vyučovat vlastenectví, deformování reality kvantovou vlnou, léčení rakoviny savem a další předměty, které Vás připraví na práci v renomovaných firmách, jakými jsou například Ferda mravenec, práce všeho druhu, Durex, či Mateřská, ale rozhodně ne dovolená,“ prohlásila děkanka Fakulty selského rozumu Jana Zyrtek Hampejzová.

Jedinou nadějí pro Českou republiku tak zůstává Andrej Babiš, který nejenže potvrdil, že by Vysokou školu nezrušil, ale dokonce se i zavázal, že pokud se stane prezidentem, bude na škole osobně vyučovat fyziku se zaměřením na antikampaň a molekulu ProtoBabiš a dále zeměpis Krymského poloostrova a dotační podvody.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.