„Držte huby, k*koti!“ znělo parlamentem. Sobotka už úplně zvlčel, shodují se experti

18 Úno 2017

Při včerejším jednání Parlamentu ČR opět došlo na urážky a sprostá slova. Tentokrát však vulgarismy překvapivě nevycházely z úst Miroslava Kalouska nebo Andreje Babiše, ale z úst premiéra Bohuslava Sobotky, který se pochlubil svým novým tetováním a vzápětí poslal celý parlament do prdele.
Sobotku na jednání rozčílila především kritika opozice i koaličních partnerů, která se na jeho osobu snesla poté, co prohlásil, že by šel do koalice s komunisty.

„Co je vám po tom? Nechte mě žít, ježiš. Jste nejhorší vláda ze všech, dejte mi pokoj a běžte do pr*ele! Už mě tady nikdy neuvidíte!“ zakřičel Bohuslav Sobotka, načež opustil zasedací sál a odjel na své nové motorce neznámo kam.

Čeští odborníci se po posledních aférách kolem Bohuslava Sobotky shodují, že už úplně zvlčel. Zároveň dodávají, že za jeho chování pravděpodobně může tzv. opožděná puberta.

„Je více než zřejmé, že na Bohuslava Sobotku přišla tzv. opožděná puberta. V mládí pravděpodobně pubertou neprošel, možná jedině velmi odlehčenou a neúplnou, během které se nedokázal úplně vyvinout a dospět. U našeho pana premiéra tak nejspíš vypukla opravdová puberta až nyní, v jeho 45 letech,“ řekl naší redakce Vladimír Vůch, přední český psycholog.
2 comments
  1. By mě zajímalo proč si ten plešatý vyvrhel myslí že něčemu vládne? Ten bydlet vedle mně,tak už leží v kaluží krve i s tou jeho trapnou ochrankou, -.- pak by si uvědomil že česku vládnu já a oo bude dostávat jen 1000 kč měsíčně , takže drž hubu a krok ty sobotko vymrdanej budeš poslouchat mou vládu nebo tě vypnu pěstmi.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..