EU schválila zbraňovou směrnici. Islámský stát v reakci na to v Evropě kapituloval

16 Bře 2017

Krátce po té, co EU schválila novou zbraňovou směrnici, oznámil Islámský stát, že na území Evropy ukončuje veškerou svoji činnost a bude se dále věnovat pouze bojům na Blízkém východě. O strachu islamistů ze zpřísnění přístupu ke zbraním na území EU jsme psali již dříve. Jak totiž všichni víme, islamisté všechny svoje samopaly, útočné pušky, výbušniny a brokovnice vlastní legálně na zbrojní průkaz, což po zavedení nové zbraňové směrnice už nebude nadále možné.
„Chtěli bychom oznámit, že veškeré naše buňky na území EU ukončí během tohoto týdne všechnu svoji činnost. Díky nové směrnici EU ztratili naši skrytí agenti v Evropě přístup ke zbraním. Evropané už se nemusí dále bát našich útoků. Přiznáváme, že jsme utrpěli obrovskou porážku, která nás donutila stáhnout se z Evropy a věnovat se pouze bojům na Blízkém východě. Geniální tah, tahle směrnice,“ píše se v oficiálním prohlášení Islámského státu.

Právě výše zmíněné prohlášení se stalo důvodem k obrovským oslavám v celém Europarlamentu.

„Jsme všichni géniové, vyhráli jsme válku s terorismem bez jediného výstřelu!“ prohlásil lehce podnapilý Martin Schulz.

A zatímco v Evropě se slaví vítězství ve válce s terorismem, Blízkému východu se blýská na horší časy, jelikož IS se nyní bude plně soustředit na boj na pouze jedné frontě, což může být pro obyvatele Sýrie a Iráku katastrofální. Bohužel, každá mince má dvě strany.
RELATED POST