EU schválila zbraňovou směrnici. Islámský stát v reakci na to v Evropě kapituloval

16 Bře 2017

Krátce po té, co EU schválila novou zbraňovou směrnici, oznámil Islámský stát, že na území Evropy ukončuje veškerou svoji činnost a bude se dále věnovat pouze bojům na Blízkém východě. O strachu islamistů ze zpřísnění přístupu ke zbraním na území EU jsme psali již dříve. Jak totiž všichni víme, islamisté všechny svoje samopaly, útočné pušky, výbušniny a brokovnice vlastní legálně na zbrojní průkaz, což po zavedení nové zbraňové směrnice už nebude nadále možné.

„Chtěli bychom oznámit, že veškeré naše buňky na území EU ukončí během tohoto týdne všechnu svoji činnost. Díky nové směrnici EU ztratili naši skrytí agenti v Evropě přístup ke zbraním. Evropané už se nemusí dále bát našich útoků. Přiznáváme, že jsme utrpěli obrovskou porážku, která nás donutila stáhnout se z Evropy a věnovat se pouze bojům na Blízkém východě. Geniální tah, tahle směrnice,“ píše se v oficiálním prohlášení Islámského státu.

Právě výše zmíněné prohlášení se stalo důvodem k obrovským oslavám v celém Europarlamentu.

„Jsme všichni géniové, vyhráli jsme válku s terorismem bez jediného výstřelu!“ prohlásil lehce podnapilý Martin Schulz.

A zatímco v Evropě se slaví vítězství ve válce s terorismem, Blízkému východu se blýská na horší časy, jelikož IS se nyní bude plně soustředit na boj na pouze jedné frontě, což může být pro obyvatele Sýrie a Iráku katastrofální. Bohužel, každá mince má dvě strany.

36 comments
 1. Jsme všichni géniové! …
  Existuje jeden postarší film, tuším že se jmenuje „Ostře sledovaná banka“. Poněkud slaboduchý synek mexického bosse Chce otci dokázat, že je k světu. Chce se dostat do banky s pomocí dřevem naloženého vozu, který se rozjede z kopce a rozebere celý vchod. Ve filmu je scéna, kdy José poskakuje na jedoucím voze a volá „papá jsem génius, jsem génius“. Otec jej k sobě přivolá a vyfackuje, neb Josému uniklo, že banka už byla vyloupena jinou partou.

 2. je to píčovina …. Určitě ti zmrdi všeho zanechají jen kvůli takové hovadině. Lidi snad nejste takový trotli, aby jste tomu věřily? Navíc na území EU můžou držet samopaly a výbušné zbraně jen speciální složky … snad si nemyslíte, že se k nim dostane každý blbec.

 3. Škoda, že se musím zbavit mojí taktické brokovnice s dostřelem 243m a na zakázku dělanou rukojetí ze slonoviny. Na druhou stranu jsem rád, že moje děti se můžou těšit kvalitnímu vzdělání v našich školách beze strachu, že je nějaký vyuzenec postřílí. Hail Hydra.

 4. Malá nepřesnost: Martin Schulz nebyl lehce podnapilý, ale částečně střízlivý, což je stav u něho se vyskytující mimořádně, tentokráte adekvátní k této rovněž mimořádné události. Zmíněná směrnice je ale teprve začátek celého řetězu protiteroristických opatření. Následovat bude zákaz legálního vlastnictví nákladních automobilů a zrušení leteckých společností, čímž se zabrání zneužití dopravních prostředků jako zbraní hromadného ničení. Též se vážně uvažuje o přísné kontrole prodeje kosmetických výrobků, čisticích prostředků a umělých hnojiv, protože se dají použít na výrobu výbušnin. Jelikož potom bude život v Evropě nesnadný (budeme chodit špinaví pěšky), ne-li nemožný, bude umožněna hromadná emigrace Evropanů do Africké džungle, kde tamní domorodci tímto způsobem žijí a učit se od nich tomuto způsobu života. Můj alternatívní návrh je: poslat do té džungle pouze všechny ty EU blby, udělat si v Evropě konečně pořádek, vyházet současně s EU „elitami“ všechny nechtěné přivandrovalce a začít si žít v klidu po svém.

  1. Když už jste tady všichni tak chytří, tak z podnapilosti bývá obviňován Jean-Claude Juncker a ne Martin Schulz, který je, jak se říká, „abstinující alkoholik“. Všichni chcete kopat do EU, ale nejste si schopni zjistit základní fakta. Skončí to jako vždy u hospodských výmyslů.

   1. Nevím, zdali jsou tady všichni tak chytří, já ale rozhodně chytrý nejsem, dokonce bych řekl, že jsem hloupý až blbý, protože jsem opravdu nevěděl, že pan Schulz je abstinující alkoholik. Já blbec myslel, že je úplně normální „vožungr“. Takže se Vám, pane Kocábko, pokorně omlouvám. Ohledně hospodských výkřiků: do hospody nechodím, (nemám na to, jsem důchodce). Kdysi jsem chodíval, ale ne do takových v kterých se vykřikovalo, takže nemám v tomto ohledu zkušenosti, které Vy máte zajisté ve více než dostatečné míře. Je škoda, že o tom nenapíšete knihu. Jistě by byla zajímavá. Jinak obdivuji Váš smysl pro humor.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..