EU schválila zbraňovou směrnici. Islámský stát v reakci na to v Evropě kapituloval

16 Bře 2017

Krátce po té, co EU schválila novou zbraňovou směrnici, oznámil Islámský stát, že na území Evropy ukončuje veškerou svoji činnost a bude se dále věnovat pouze bojům na Blízkém východě. O strachu islamistů ze zpřísnění přístupu ke zbraním na území EU jsme psali již dříve. Jak totiž všichni víme, islamisté všechny svoje samopaly, útočné pušky, výbušniny a brokovnice vlastní legálně na zbrojní průkaz, což po zavedení nové zbraňové směrnice už nebude nadále možné.

“Chtěli bychom oznámit, že veškeré naše buňky na území EU ukončí během tohoto týdne všechnu svoji činnost. Díky nové směrnici EU ztratili naši skrytí agenti v Evropě přístup ke zbraním. Evropané už se nemusí dále bát našich útoků. Přiznáváme, že jsme utrpěli obrovskou porážku, která nás donutila stáhnout se z Evropy a věnovat se pouze bojům na Blízkém východě. Geniální tah, tahle směrnice,” píše se v oficiálním prohlášení Islámského státu.

Právě výše zmíněné prohlášení se stalo důvodem k obrovským oslavám v celém Europarlamentu.

“Jsme všichni géniové, vyhráli jsme válku s terorismem bez jediného výstřelu!” prohlásil lehce podnapilý Martin Schulz.

A zatímco v Evropě se slaví vítězství ve válce s terorismem, Blízkému východu se blýská na horší časy, jelikož IS se nyní bude plně soustředit na boj na pouze jedné frontě, což může být pro obyvatele Sýrie a Iráku katastrofální. Bohužel, každá mince má dvě strany.

35
Komentujte

avatar
15 Comment threads
20 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
29 Comment authors
Daniel TejnickyAlois BoudaichiKocábkaKopečný Roman Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
František Mikyna
Host
František Mikyna

Muhehehe, aneb jak vtipnou zkratkou okomentovat politiku myšlenkového zkratu …

Ameli1-cz
Host
Ameli1-cz

Tak tohle je ovšem boží stránka, vždy jsem rád, když najdu zdroj pravdivých ověřených informací.

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Jsme všichni géniové! …
Existuje jeden postarší film, tuším že se jmenuje “Ostře sledovaná banka”. Poněkud slaboduchý synek mexického bosse Chce otci dokázat, že je k světu. Chce se dostat do banky s pomocí dřevem naloženého vozu, který se rozjede z kopce a rozebere celý vchod. Ve filmu je scéna, kdy José poskakuje na jedoucím voze a volá “papá jsem génius, jsem génius”. Otec jej k sobě přivolá a vyfackuje, neb Josému uniklo, že banka už byla vyloupena jinou partou.

Jaroslava Haselbachová
Host
Jaroslava Haselbachová

A někteří islamisté z IS, odevzdávají své nelegálně držené zbraně do sběrných dvorů.

Jindřich Vlk
Host
Jindřich Vlk

Je to naivita nebo co?

Karel Škývara
Host
Karel Škývara

to jsou lži !!!! islamisté mají z 90 % nelegálně držené zbraňe. ta blbá směrnice pouze omezuje evropské občany. HNUS !!!!

Alois
Host
Alois

Haha ty si retard

Lukasch Gulasch
Host
Lukasch Gulasch

Ultra retard 😀

Samuel Verner
Host
Samuel Verner

Přečti si tu větu pod logem AZ247, pak si dej facku a tenhle koment smaž ať nejsi za trotla.

Markéta Tichá
Host
Markéta Tichá

comment image

Petr Nedoma
Host
Petr Nedoma

to si fakt myslite, ze umi anglicky?

Alfons
Host
Alfons

to je naprosto luxusní výstižný obrázek

ichi
Host

Ten obrázek mi zlepšil den. 😀

Petr Nedoma
Host
Petr Nedoma

meril sis nekdy IQ?

Petro Bekov
Host
Petro Bekov

Je to troll server, kurva. Lidi jste úplně dementní? 🙁

Petr Nedoma
Host
Petr Nedoma

bohuzel jsou, ja taky neverim svym ocim. Je potreba si uvedomit, ze polovina CR ma IQ pod 100 !!!!

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

A co je na tom divného? IQ se definuje jako statistický průměr. 100 je referenční hodnota pro průměr. Logicky je tedy polovina nad a polovina pod.

Petr Nedoma
Host
Petr Nedoma

nepsal jsem, ze je na tom neco divneho, ale ze je potreba si uvedomit, ze kazdy druhy je dement

nick mane
Host
nick mane

:D:D no jasně , kdo tomu věří je dement , nebo je tu teorie že by s tímto EU nechtěně ohlásila propojeni z ISIS ( náhoda nemyslím si ) . 😀

Radek Zabojnik
Host
Radek Zabojnik

Jeste zakazat nakladaky,jinak se budou prohanet po chodnicich

Maikl
Host
Maikl

je to píčovina …. Určitě ti zmrdi všeho zanechají jen kvůli takové hovadině. Lidi snad nejste takový trotli, aby jste tomu věřily? Navíc na území EU můžou držet samopaly a výbušné zbraně jen speciální složky … snad si nemyslíte, že se k nim dostane každý blbec.

Marian Pavelka
Host
Marian Pavelka

ten článek je čirá nadsázka

já
Host

přešlápni si

Antonín Suchánek
Host
Antonín Suchánek

Svatá prostoto.

Libor Vykoupil
Host
Libor Vykoupil

Možná svatá sprostoto. 🙂

Petr Nedoma
Host
Petr Nedoma

blahoslaveni budiz chudi duchem, nebot jejich jest kralovstvi Nebeske

Ales Pavel
Host
Ales Pavel

Bohuzel se tam zarad i ty 🙂 Diky neznalosti vyznamu tohoto citatu. “Chudi duchem” je starocesky “Chudi v Duchu” tj. polopaticky. Ti co zvolili (puzeni Duchem Svatym) chudobu. To jsi jiste nemel namysli .))

Kopečný Roman
Host
Kopečný Roman

On ten význam je ještě “trochu” jiný. Ona “chudoba” se týkala opravdu “v duchu”, tedy “nelpící na světských věcech, ať již hmotných tak nehmotných”, tedy, skutečně “svobodní”. .

Luke Skywalker
Host
Luke Skywalker

Škoda, že se musím zbavit mojí taktické brokovnice s dostřelem 243m a na zakázku dělanou rukojetí ze slonoviny. Na druhou stranu jsem rád, že moje děti se můžou těšit kvalitnímu vzdělání v našich školách beze strachu, že je nějaký vyuzenec postřílí. Hail Hydra.

Milan
Host
Milan

Už v logu této stránky je napsáno že to je troll server -_-

Martin
Host
Martin

Perfektná stránka, super články. Najlepšie sú však komenty ľudí, ktorí ani len netušia, na akej stránke sa nachádzajú.To je tá povestná “třešnička na dortu ” .

Alois Bouda
Host
Alois Bouda

Malá nepřesnost: Martin Schulz nebyl lehce podnapilý, ale částečně střízlivý, což je stav u něho se vyskytující mimořádně, tentokráte adekvátní k této rovněž mimořádné události. Zmíněná směrnice je ale teprve začátek celého řetězu protiteroristických opatření. Následovat bude zákaz legálního vlastnictví nákladních automobilů a zrušení leteckých společností, čímž se zabrání zneužití dopravních prostředků jako zbraní hromadného ničení. Též se vážně uvažuje o přísné kontrole prodeje kosmetických výrobků, čisticích prostředků a umělých hnojiv, protože se dají použít na výrobu výbušnin. Jelikož potom bude život v Evropě nesnadný (budeme chodit špinaví pěšky), ne-li nemožný, bude umožněna hromadná emigrace Evropanů do Africké džungle, kde… Číst vice »

Kocábka
Host
Kocábka

Když už jste tady všichni tak chytří, tak z podnapilosti bývá obviňován Jean-Claude Juncker a ne Martin Schulz, který je, jak se říká, “abstinující alkoholik”. Všichni chcete kopat do EU, ale nejste si schopni zjistit základní fakta. Skončí to jako vždy u hospodských výmyslů.

Alois Bouda
Host
Alois Bouda

Nevím, zdali jsou tady všichni tak chytří, já ale rozhodně chytrý nejsem, dokonce bych řekl, že jsem hloupý až blbý, protože jsem opravdu nevěděl, že pan Schulz je abstinující alkoholik. Já blbec myslel, že je úplně normální “vožungr”. Takže se Vám, pane Kocábko, pokorně omlouvám. Ohledně hospodských výkřiků: do hospody nechodím, (nemám na to, jsem důchodce). Kdysi jsem chodíval, ale ne do takových v kterých se vykřikovalo, takže nemám v tomto ohledu zkušenosti, které Vy máte zajisté ve více než dostatečné míře. Je škoda, že o tom nenapíšete knihu. Jistě by byla zajímavá. Jinak obdivuji Váš smysl pro humor.

Daniel Tejnicky
Host
Daniel Tejnicky

lol

Reklama

RSS