Čína Zemana naprosto nadchla. Zpět do České republiky se už nevrátí

16 Kvě 2017

Návštěva českého prezidenta v Číně nakonec přeroste v trvalý pobyt. Prezident Zeman se totiž nechal Čínou (nemyslíme skutečnou Čínu, resp. Taiwan, ale tu komunistickou pakárnu, pozn. redakce) tak unést, že se v ní rozhodl zůstat a do České republiky se už nevracet. Informaci nám oficiálně potvrdilo Velvysranectví Čínské lidové republiky v ČR.

“Samozřejmě, tato informace je již potvrzená. Pan Zeman byl unešen naší vyspělou ekonomikou a politickou kulturou,” píše na svém Facebooku Velvysranectví Čínské lidové republiky v ČR.

Doposud není jasno, zda se Zeman postu prezidenta České republiky vzdá, nebo bude prezidentovat z Číny. Česká republika se tak ocitá v největší politické krizi v historii. Nejenže v podstatě nemá vládu, teď navíc reálně hrozí, že nebude mít ani prezidenta. Odborníci to ovšem až tak černě nevidí. Podle nich totiž Česko nemá prezidenta už nejméně 4 roky.

“Tento prezidentův krok České republice spíše prospěje. Zeman stejně nikdy nebyl opravdový prezident, byl spíše takovou loutkou, která seděla na Hradě a dělala České republice mezinárodní ostudu,” řekl pro AZ247 politolog Radim Tkanička.

Zatímco český národ si tak s největší pravděpodobností polepší, ve velkém ohrožení se ocitá prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Zatím totiž nebylo potvrzeno, že by si prezident vzal Ovčáčka s sebou. Pokud se tak nestane, skončí Jirka pravděpodobně v jednom z pražských útulků. V úvahu připada i vlastní pořad na TV Barrandov.

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Dana HelekalováJakub PanákDr.QQJiří ProcházkaKarel Březina Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Takové štěstí že nás potkalo? To bude nějaká kachna. Myloš Vlevo Dole se drží svého úřadu jak ho*no lopatky.

Jakub Panák
Host
Jakub Panák

V souvislosti s nenávratem našeho prezidenta z ČLR do ČR nastává otázka financování jeho pobytu v zahraničí.
Prezidentský plat není možné posilat trvale do zahraničí.
Ministryně Maláčová zajistí přepočet Zemanova důchodu a tento je možné zasilat do zahraničí.
Pokud nebude český prezidentský důchod postačovat k pokrytí Zemanových nákladů na dobrovolný exil, může se Miloš Zeman živit jako učitel v oborech, ve kterých vyniká – plavba v gumovém člunu, objímání stromů, nebo hře na klavír.

Karel Březina
Host
Karel Březina

Ale co Kajinek,ten na Zemana čeka jako na boži smilovani!!!

Jiří Procházka
Host
Jiří Procházka

No to je zas novinářská žumpa, kritizovat našeho nejlepčího prezidenta, to by jim šlo. Šak von měl svatou pravdu s tou likvidací novinářů. A co by nemohl prezidentovat z Číny, aspoň mu čínští soudruzi poradí se zřizováním internačních táborů pro nepohodlné pisálky. A s těmi nejdrzejšími si už poradí soudruh Kájínek, má na to kvalifikaci. A o Jirku Ovčáčka nemějte starost, nenechám aby ho dali do útulku, vezmu si ho k sobě domů (a v tichosti ho utratím).

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Tak jsem se na Aktuálně koukal na presidentské focení a Myloše museli přivézt na vozíku. On se fakt už nevrátí. Pisatel článku by si měl najmout dobrého advokáta.

Dana Helekalová
Host
Dana Helekalová

apríl!!!!

Reklama

RSS