Čína Zemana naprosto nadchla. Zpět do České republiky se už nevrátí

16 Kvě 2017

Návštěva českého prezidenta v Číně nakonec přeroste v trvalý pobyt. Prezident Zeman se totiž nechal Čínou (nemyslíme skutečnou Čínu, resp. Taiwan, ale tu komunistickou pakárnu, pozn. redakce) tak unést, že se v ní rozhodl zůstat a do České republiky se už nevracet. Informaci nám oficiálně potvrdilo Velvysranectví Čínské lidové republiky v ČR.

„Samozřejmě, tato informace je již potvrzená. Pan Zeman byl unešen naší vyspělou ekonomikou a politickou kulturou,“ píše na svém Facebooku Velvysranectví Čínské lidové republiky v ČR.

Doposud není jasno, zda se Zeman postu prezidenta České republiky vzdá, nebo bude prezidentovat z Číny. Česká republika se tak ocitá v největší politické krizi v historii. Nejenže v podstatě nemá vládu, teď navíc reálně hrozí, že nebude mít ani prezidenta. Odborníci to ovšem až tak černě nevidí. Podle nich totiž Česko nemá prezidenta už nejméně 4 roky.

„Tento prezidentův krok České republice spíše prospěje. Zeman stejně nikdy nebyl opravdový prezident, byl spíše takovou loutkou, která seděla na Hradě a dělala České republice mezinárodní ostudu,“ řekl pro AZ247 politolog Radim Tkanička.

Zatímco český národ si tak s největší pravděpodobností polepší, ve velkém ohrožení se ocitá prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Zatím totiž nebylo potvrzeno, že by si prezident vzal Ovčáčka s sebou. Pokud se tak nestane, skončí Jirka pravděpodobně v jednom z pražských útulků. V úvahu připada i vlastní pořad na TV Barrandov.

6 comments
  1. V souvislosti s nenávratem našeho prezidenta z ČLR do ČR nastává otázka financování jeho pobytu v zahraničí.
   Prezidentský plat není možné posilat trvale do zahraničí.
   Ministryně Maláčová zajistí přepočet Zemanova důchodu a tento je možné zasilat do zahraničí.
   Pokud nebude český prezidentský důchod postačovat k pokrytí Zemanových nákladů na dobrovolný exil, může se Miloš Zeman živit jako učitel v oborech, ve kterých vyniká – plavba v gumovém člunu, objímání stromů, nebo hře na klavír.

 1. No to je zas novinářská žumpa, kritizovat našeho nejlepčího prezidenta, to by jim šlo. Šak von měl svatou pravdu s tou likvidací novinářů. A co by nemohl prezidentovat z Číny, aspoň mu čínští soudruzi poradí se zřizováním internačních táborů pro nepohodlné pisálky. A s těmi nejdrzejšími si už poradí soudruh Kájínek, má na to kvalifikaci. A o Jirku Ovčáčka nemějte starost, nenechám aby ho dali do útulku, vezmu si ho k sobě domů (a v tichosti ho utratím).

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..