Astronaut z NASA šokoval svět: Země je ve skutečnosti vězeňská planeta

15 Bře 2016

Veterán z Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) Paul Liespeaker tvrdí, že Země je ve skutečnosti vězeňská planeta, kam se posílají vězni z celého vesmíru.

Podle slov Paula Liespeakera je NASA pouze zástěrka a ve skutečnosti se jedná o věženskou službu, která hlídá oběžnou dráhu Země. Brání tak vězňův v útěku. Dále má za úkol sestřelit každé neohlášené mimozemské plavidlo, které by mohlo nějak ohrozit její krytí a vyzradit pozemským vězňům pravdu. Sestřelení těchto plavidel je většinou maskováno jako dopad meteoritu.

Liespeaker dále tvrdí, že každý, kdo někde ve vesmíru spáchá zločin, je následně poslán na jednu z vězeňských planet, mezi které patří i Země či Vulkán. Vesmír je plný různých ras a Země je vězeňskou planetou, která je určená pro veškeré savce, obojživelníky, ptáky, savce, primáty, ryby atd. Tou se stala již před stovkami miliónů let, kdy byli kvůli stavbě celoplanetárního vězení vyhubeni původní obyvatelé planety – dinosauři. Ve skutečnosti tak nejde o naši domovskou planetu – tu nalezneme v galaxii Andromeda a jmenuje se Eos.

Každému odsouzenému trestanci je při nástupu do výkonu trestu vymazána paměť a je transformován do podoby malého dítěte. Přes intergalaktický hyperprostorový tunel je poté poslán na Zemi. Tunel vždy ústí do vagíny jedné z miliardy žen na Zemi. Vedlejším efektem je mimo jiné nafouknuté břicho, bolest a ranní nevolnosti. Takto se ve skutečnosti rodí děti – jsou to čerstvě odsouzení trestanci poslaní do vězení. Veškeré informace, které nás učí na základních školách při sexuální výchově jsou lži, které slouží k tomu, abychom neodhalili pravdu o tomto prohnilém systému.

To platí samozřejmě jen pro lidi. Rybí, či například ptačí trestanci se na Zemi dostávají také přes intergalaktický hyperprostorový tunel, ten jejich ale vede do vnitřku vajíčka, které musí být nejprve zahřáto na určitou teplotu, jinak to nefunguje. To proto ptáci sedí na vejcích.

„Byl to pro mě šok, když jsem se po dlouholetém úsilí konečně stal astronautem, a místo zkoumání vesmíru mi bylo řečeno, že budu hlídat pozemské hranice. Když mě nadřízení v NASA seznámili s pravdou o Zemi, myslel jsem, že si ze mě jen dělají srandu. Bohužel nedělali…“ napsal Liespeaker na svém blogu.

Vedení NASA celou zprávu okamžitě dementovalo s tím, že žádný Paul Liespeaker u NASA nikdy nepracoval. Podobné prohlášení se dalo koneckonců čekat. Nikdo nečekal, že nám NASA prozradí pravdu. My samozřejmě budeme Paulovi věřit, je totiž mnohem důvěryhodnější zdroj než NASA.

50 comments
 1. „Vedení NASA celou zprávu okamžitě dementovalo s tím, že žádný Paul
  Liespeaker u NASA nikdy nepracoval. Podobné prohlášení se dalo
  koneckonců čekat. Nikdo nečekal, že nám NASA prozradí pravdu. My
  samozřejmě budeme Paulovi věřit, je totiž mnohem důvěryhodnější zdroj,
  než NASA.“

  Tak po tomto odseku naozaj neviem, či si niekto len robí srandu al. to fakt myslí vážne 😀

  1. A preco co je asi slovo „autenticke“ v nazve stranky v uvodzovkach to ta nenapadlo Einstein? Cela stranka je trolling a este aj samozrejmy a polovica ludi to tu v komentaroch rozobera ako podlozene fakty… cele to dokazuje ako lahko ludia kazdej hluposti uveria a preco sa konspiracnym teoriam tak dobre dari…

 2. jj 🙂 na scéně se objevila ženská která řekla hodně slušný informace o mimozemšťanech které potvrzují i zasvěcenci .. ty informace který řekla měla od svého otce který o tom mluvil když byla malá holka (Heather Sartainová v dětství poslouchala příběhy svého otce a jeho přátel, kteří všichni byli aerokosmičtí inženýři v počátcích různých iniciativ tajného kosmického programu. To, co slyšela o podstatě našeho kolektivního vědomí, o důležitosti epifýzy, tajných projektech a přítomnosti mimozemských bytostí, dále potvrzuje informace od Coreyho Goodea a dalších informátorů) a mimo jiné řekl že ty spisy – Rozhovor s mimozemšťanem jsou pravdivé 🙂 takže bych se tomu tak moc nesmál 🙂 Tady je úryvek z těch spisů – Co se Oblast naučila ze zkušeností získaných tímto důstojníkem
  je to, že „Stará říše“ využívala Zemi jako „vězeňskou planetu“
  po velmi dlouhou dobu –jak dlouho přesně nevíme, možná
  miliony let.
  Takže když tělo „JE-BÝT“ bytosti zemře, opustí jej. Ty jsou
  detekovány „silovou clonou“, zajati a hypnotickým rozkazem jim
  „nařizují“ „vrátit se do světla“. Myšlenka „nebe“ a
  „posmrtného života“ jsou součástí hypnotické sugesce, částí
  zrady, která pomáhá celému mechanismu fungovat.
  Poté, co „JE-BÝT“ bytost dostala elektrošoky a byla
  zhypnotizována z důvodu vymazání vzpomínek na prožitý život,
  okamžitě hypnoticky přijímá „rozkaz“ „vrátit“ se zpátky na
  Zemi, aby osídlila nové tělo, jako kdyby byla na tajné misi.
  Každé „JE-BÝT“ bytosti je řečeno, že existuje zvláštní účel
  toho, že jsou na Zemi.Ale samozřejmě nemá žádný smysl být ve
  vězení –alespoň ne pro vězně.
  🙂 🙂 🙂 proto je to jedna z „nejtěžších“ škol ve vesmíru 🙂 🙂 🙂

 3. Netusim kde je pravda ale otazka je preco taketo nieco vybehne vonku? Keby som bol v NASA najvyssi predstavitel a bol by som zodpovedny za udrzanie takejto pravdy v tajomstve a viem ze tie tisice ludi co pracuju pre nasa mozu zacat kecat tak by som vytvoril taktiez takyto pribeh od pana (LIE SPEAKER) a nechal by som to na ostatnych nech spravia pracu za mna v blogu. Neskor keby vysla vonku nejaka sprava ktora by bola pravdiva tak uz by sa len vsetci smiali. Ja teda si myslim ze niekto v NASA zvlada svoju pracu skvele!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..