„S*ru na nějaký posr*ný včely,“ prohlásil Trump

02 Říj 2016

Donald Trump sice na začátku své kampaně avizoval, že je velmi  znepokojený celosvětovým vymíráním včelstva, na dnešní besedě se studenty státní univerzity v Buffalu však prohlásil, že „USA musejí řešit důležitější problémy a na nějaký posr*ný včely se může vysr*t.“Donald Trump takto odpověděl na otázku jedné ze studentek, která se ptala, jak by Trump při svém zvolení řešil současný celosvětový problém vymírání včelstva. Trumpa tato otázka vyvedla z míry a vulgarismy nešetřil.

„K čemu jsou včely? Med je stejně hnusnej a drahej. USA teď mají důležitější problémy k řešení. Třeba zastavení migrace. To bych radši nechal pochcípat všechny včely, než aby se za mojí vlády dostal do USA jedinej hispánec!“ vykřikoval Trump, div mu vlasy nespadly na podlahu.

Internetový odborníci dávají Trumpovi za pravdu. Včely sice dávají med, jinak jsou podle nich ale naprosto k hovnu.

„Med mám sice rád, ale klidně ho oželím. Hlavně, když nás Trump zbaví těch zasr*nejch migrantů, kteří nám kradou práci!“ napsal internetový odborník Steve na jednom diskusním fóru.

Jedná se tedy o další z Trumpových kontroverzních, avšak naprosto pravdivých výroků. Ne nadarmo se říká, že Trump je takový americký Zeman.Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..