Ředitel NASA: Až najdeme planetu s inteligentním mimozemským životem, zničíme jim jejich obilí

11 Čvc 2016

Bývalý astronaut a současný ředitel americké NASA Charles Bolden prohlásil, že až NASA nalezne ve vesmíru planetu nesoucí inteligentní život, okamžitě k ní vyšle výpravu astronautů, kteří budou mít za cíl zničit tamní úrodu obilí.

“Jistě, mohli bychom s inteligentními mimozemšťany zkusit navázat kontakt a společně s nimi přijít na způsob, jak by se mohly naše dvě civilizace společně dorozumívat, nicméně jsem toho názoru, že zničení jejich úrody obilí je mnohem lepší plán,” prohlásil Charles Bolden v rozhovoru pro britskou BBC.

Podle Boldena navíc už NASA pracuje na stroji, jehož pomocí budou moci astronauti “kreslit” do obilí různé obrazce a tvary.

“Momentálně pracujeme na prototypu stroje, který dokáže nakreslit do obilí tvar obřího penisu. Každopádně plánujeme do budoucna i další objekty, jako třeba vagínu nebo exkrement. Svým způsobem by tento stroj dal použít i k dorozumívání, jelikož by se s ním dala velmi snadno popsat lidská anatomie,” řekl dále Bolden.

Zda bude ale někdy přístroj v praxi použit si nikdo říct netroufá. Mimozemský život stále nebyl objeven a je pouze a jen ve hvězdách, jestli někdy objeven bude.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Joachim Brouk
Joachim Brouk
3 let před

Rozumný život zatím nebyl objeven ani na Zemi.

Rudolf Void Neuromancer
Rudolf Void Neuromancer
1 rok před

dôkaz že vo vesmíre existuje inteligentný život je zrejmý a jasný…zatiaľ nás totižto nikto nekontaktoval 😀

RSS
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x