Ředitel NASA: Až najdeme planetu s inteligentním mimozemským životem, zničíme jim jejich obilí

Bývalý astronaut a současný ředitel americké NASA Apu Nahasapímapetilon prohlásil, že až NASA nalezne ve vesmíru planetu nesoucí inteligentní život, okamžitě k ní vyšle výpravu astronautů, kteří budou mít za cíl zničit tamní úrodu obilí.
„Jistě, mohli bychom s inteligentními mimozemšťany zkusit navázat kontakt a společně s nimi přijít na způsob, jak by se mohly naše dvě civilizace společně dorozumívat, nicméně jsem toho názoru, že zničení jejich úrody obilí je mnohem lepší plán,“ prohlásil Nahasapímapetilon v rozhovoru pro britskou BBC.
Podle Nahasapímapetilona navíc už NASA pracuje na stroji, jehož pomocí budou moci astronauti „kreslit“ do obilí různé obrazce a tvary.
„Momentálně pracujeme na prototypu stroje, který dokáže nakreslit do obilí tvar obřího penisu. Každopádně plánujeme do budoucna i další objekty, jako třeba vagínu nebo exkrement. Svým způsobem by tento stroj dal použít i k dorozumívání, jelikož by se s ním dala velmi snadno popsat lidská anatomie,“ řekl dále Nahasapímapetilon.
Zda bude ale někdy přístroj v praxi použit si nikdo říct netroufá. Mimozemský život stále nebyl objeven a je pouze a jen ve hvězdách, jestli někdy objeven bude.
Chybí vám tu blikající reklama na plíseň nehtů a prodlužování penisu? Nám taky ne.
Proto jsme vykopli všechny inzerenty, ani neposíláme cookies žádným korporacím. Tím pádem ale přežíváme jen díky vám. Nenechte nás v tom.
Staňte se naším koncesionářem na HeroHero a udržte AZ247 při životě. Za cenu jednoho rohlíku denně (3 Kč) nám pomůžete platit servery, psát další nesmysly a občas dostanete nějaký ten článek v předstihu: 👉 https://herohero.co/az247
Nechcete další předplatné? Tak naši redakci alespoň jednorázově nakopněte kafem, ať u toho psaní neusneme: 👉 https://buymeacoffee.com/az247
Rozumný život zatím nebyl objeven ani na Zemi.
dôkaz že vo vesmíre existuje inteligentný život je zrejmý a jasný…zatiaľ nás totižto nikto nekontaktoval 😀