Ředitel NASA: Až najdeme planetu s inteligentním mimozemským životem, zničíme jim jejich obilí

11 Čvc 2016

Bývalý astronaut a současný ředitel americké NASA Charles Bolden prohlásil, že až NASA nalezne ve vesmíru planetu nesoucí inteligentní život, okamžitě k ní vyšle výpravu astronautů, kteří budou mít za cíl zničit tamní úrodu obilí.

„Jistě, mohli bychom s inteligentními mimozemšťany zkusit navázat kontakt a společně s nimi přijít na způsob, jak by se mohly naše dvě civilizace společně dorozumívat, nicméně jsem toho názoru, že zničení jejich úrody obilí je mnohem lepší plán,“ prohlásil Charles Bolden v rozhovoru pro britskou BBC.

Podle Boldena navíc už NASA pracuje na stroji, jehož pomocí budou moci astronauti „kreslit“ do obilí různé obrazce a tvary.

„Momentálně pracujeme na prototypu stroje, který dokáže nakreslit do obilí tvar obřího penisu. Každopádně plánujeme do budoucna i další objekty, jako třeba vagínu nebo exkrement. Svým způsobem by tento stroj dal použít i k dorozumívání, jelikož by se s ním dala velmi snadno popsat lidská anatomie,“ řekl dále Bolden.

Zda bude ale někdy přístroj v praxi použit si nikdo říct netroufá. Mimozemský život stále nebyl objeven a je pouze a jen ve hvězdách, jestli někdy objeven bude.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..