Nostradamus ve skutečnosti nebyl člověk, ale vyspělá umělá inteligence vytvořena Mayi

26 Led 2021

Skupině mexických vědců z se podařil závratný objev, když našli důkazy o tom, že známý francouzský věštec Nostradamus ve skutečnosti nebyl člověk, ale složitá umělá inteligence, kterou krátce před svým zánikem vytvořila Mayská civilizace kolem roku 1 500 před naším letopočtem.

Vědci tento objev učinili díky nálezu mayského superpočítače, který nalezli na vykopávkách na Yucatánském poloostrově.

Jak vysvětlují mexičtí vědci, počítač obsahuje asi 198 tisíc TB dat, ve kterých se nachází veškeré vědění Mayské civilizace. Jsou zde například informace o tom, jaký je smysl života, či jak postavit vesmírnou loď s hyperprostorovým pohonem. Záznam o hyperprostorovém pohonu je předposledním záznamem, následuje jen rozloučení Mayů se Zemí, před jejich odletem do Alfa Centauri.

Krom dalších věcí, se v dokumentech mayských archivářů můžeme dočíst, že roku 1 051 před naším letopočtem vytvořili mayští vědci umělou inteligenci zvanou Nostradamus s IQ 6 000. Ta dokázala předpovědět s 99 % přesností události, které se teprve stanou. Mimo jiné předpověděla i explozi našeho Slunce v roce 2023. I proto nakonec Mayové ve svých vesmírných lodích odletěli pryč ze Země.

Postupem času však inteligence Nostradama klesala, a v 16. století, odkud pochází většina jeho námi známých proroctví, byla už pouze 60. Proto taky jeho předpovědi nejsou vůbec přesné a víceméně jde jen o snůšku nesmyslů. V roce 1566 pak po vyhoření hlavního procesoru Nostradamus zemřel.

Jaké další skutečnosti obsahuje mayský superpočítač zatím nevíme. Jeho data však studují nejuznávanější vědci světa, a tak se brzy můžeme poučit z vědění této vyspělé starobylé civilizace. Nicméně nám to bude již pravděpodobně k ničemu, protože v roce 2023 stejně vybouchne Slunce a všichni umřeme.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.