Rusové vypěstovali mluvící bramboru. Má IQ 168 a jmenuje se Igor

29 Srp 2018

Velký úspěch se povedl vědcům na Zemědělské univerzitě v Moskvě, kteří dokázali vypěstovat superinteligentní bramboru. Igor, jak si brambora nechává říkat, má IQ 168, a kromě mluvení zvládá i výpočty složitých matematických a fyzikálních rovnic.

„Igora jsme pěstovali ve speciálně upravené půdě, k jeho hnojení jsme používali jen to nejkvalitnější radioaktivní hnojivo, a zorán byl těmi nejmodernějšímy ruskými bojovými traktory. První pokusy nevyšly příliš dobře, většina brambor měla sotva IQ retardovaného dítěte a skončila na talíři, pak ale vyrostl Igor a vyrazil nám dech!“ tvrdí vedoucí týmu vědců Ivan Potatoin.

Igor nejenže mluví, zvládá i velice složité matematické a fyzikální výpočity. Stejně tak zná odpovědi na většinu filosofických otázek současnosti.

„Igor vám dokáže spočítat téměř cokoliv. Je to génius na lidské poměry, natož na poměry brambor. I proto odjel pomáhat našim vědcům s výzkumem studené fůze. Krom toho zná i odpovědi na spoustu filosofických otázek. Třeba že Rusové jsou nejepší a nejmocnější národ na světě, že Putin je náš spasitel a zachránce, a že východní Evropa je majetkem Ruska,“ dodává dále Potatoin.

I díky této pozitivní zkušenosti získal Potatoinův tým státní dotaci ve výši 50 milionů rublů, kterou použije na další výzkum. Díky 100 milionům rublů bude moci Potatoin nakoupit to nejmodernější vybavení a vyšlechtit další geniální plodiny.

„Počítáme, že za 150 milionů rublů od států, budeme moci vyšlechtit pšenici se čtyřciferným IQ,“ reaguje Potatoin na 200 milionovou státní dotaci.

RELATED POST

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.