Rusové vypěstovali mluvící bramboru. Má IQ 168 a jmenuje se Igor

29 Srp 2018

Velký úspěch se povedl vědcům na Zemědělské univerzitě v Moskvě, kteří dokázali vypěstovat superinteligentní bramboru. Igor, jak si brambora nechává říkat, má IQ 168, a kromě mluvení zvládá i výpočty složitých matematických a fyzikálních rovnic.

„Igora jsme pěstovali ve speciálně upravené půdě, k jeho hnojení jsme používali jen to nejkvalitnější radioaktivní hnojivo, a zorán byl těmi nejmodernějšímy ruskými bojovými traktory. První pokusy nevyšly příliš dobře, většina brambor měla sotva IQ retardovaného dítěte a skončila na talíři, pak ale vyrostl Igor a vyrazil nám dech!“ tvrdí vedoucí týmu vědců Ivan Potatoin.

Igor nejenže mluví, zvládá i velice složité matematické a fyzikální výpočity. Stejně tak zná odpovědi na většinu filosofických otázek současnosti.

„Igor vám dokáže spočítat téměř cokoliv. Je to génius na lidské poměry, natož na poměry brambor. I proto odjel pomáhat našim vědcům s výzkumem studené fůze. Krom toho zná i odpovědi na spoustu filosofických otázek. Třeba že Rusové jsou nejepší a nejmocnější národ na světě, že Putin je náš spasitel a zachránce, a že východní Evropa je majetkem Ruska,“ dodává dále Potatoin.

I díky této pozitivní zkušenosti získal Potatoinův tým státní dotaci ve výši 50 milionů rublů, kterou použije na další výzkum. Díky 100 milionům rublů bude moci Potatoin nakoupit to nejmodernější vybavení a vyšlechtit další geniální plodiny.

„Počítáme, že za 150 milionů rublů od států, budeme moci vyšlechtit pšenici se čtyřciferným IQ,“ reaguje Potatoin na 200 milionovou státní dotaci.

4 komentáře
  1. Imbecilita! Rostliny přece nemůžou myslet, nemají mozek a takové věci. Opravdu nechápu jak tomu někdo může věřit. Nemá to ani hlasivky takže s mluvením to také nebude valné. Igor je prostě absolutní nesmysl. Ech, trošku myslete, lidi!!!

  2. Tenhle grandiózní úspěch mě nepřekvapuje. Už kdysi dávno sovětští vědci rozdojili kozla! 🙂

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..