Rusové vypěstovali mluvící bramboru. Má IQ 168 a jmenuje se Igor

29 Srp 2018

Velký úspěch se povedl vědcům na Zemědělské univerzitě v Moskvě, kteří dokázali vypěstovat superinteligentní bramboru. Igor, jak si brambora nechává říkat, má IQ 168, a kromě mluvení zvládá i výpočty složitých matematických a fyzikálních rovnic.

“Igora jsme pěstovali ve speciálně upravené půdě, k jeho hnojení jsme používali jen to nejkvalitnější radioaktivní hnojivo, a zorán byl těmi nejmodernějšímy ruskými bojovými traktory. První pokusy nevyšly příliš dobře, většina brambor měla sotva IQ retardovaného dítěte a skončila na talíři, pak ale vyrostl Igor a vyrazil nám dech!” tvrdí vedoucí týmu vědců Ivan Potatoin.

Igor nejenže mluví, zvládá i velice složité matematické a fyzikální výpočity. Stejně tak zná odpovědi na většinu filosofických otázek současnosti.

“Igor vám dokáže spočítat téměř cokoliv. Je to génius na lidské poměry, natož na poměry brambor. I proto odjel pomáhat našim vědcům s výzkumem studené fůze. Krom toho zná i odpovědi na spoustu filosofických otázek. Třeba že Rusové jsou nejepší a nejmocnější národ na světě, že Putin je náš spasitel a zachránce, a že východní Evropa je majetkem Ruska,” dodává dále Potatoin.

I díky této pozitivní zkušenosti získal Potatoinův tým státní dotaci ve výši 50 milionů rublů, kterou použije na další výzkum. Díky 100 milionům rublů bude moci Potatoin nakoupit to nejmodernější vybavení a vyšlechtit další geniální plodiny.

“Počítáme, že za 150 milionů rublů od států, budeme moci vyšlechtit pšenici se čtyřciferným IQ,” reaguje Potatoin na 200 milionovou státní dotaci.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hrdý Budzes
Hrdý Budzes
1 rok před

… a má hudební sluch ?

Ojojoj...
Ojojoj...
1 rok před

Jezis, to je krasa…
Jestli s tim prestanete, tak vam prijedu vlastnorucne rozbit hubu!

Hvězdoslav
Hvězdoslav
1 rok před

Imbecilita! Rostliny přece nemůžou myslet, nemají mozek a takové věci. Opravdu nechápu jak tomu někdo může věřit. Nemá to ani hlasivky takže s mluvením to také nebude valné. Igor je prostě absolutní nesmysl. Ech, trošku myslete, lidi!!!

Antikomanc
Antikomanc
11 měsíců před
Reply to  Hvězdoslav

Hvezdoslav. Vy jste ale nevěřící Tomáš. Když sovětští soudruzi řeknou, že brambora mluví, tak mluví a tečka. V minulém století se chlubili, že rozdojili kozla a taky se našlo pár nevěřících. Jen se zeptám, ale nic ve zlém,že vy máte menší IQ, než ta brambora?

Petr Novák
Petr Novák
1 rok před

Tenhle grandiózní úspěch mě nepřekvapuje. Už kdysi dávno sovětští vědci rozdojili kozla! 🙂

Teď už BETA
Teď už BETA
10 měsíců před

Tomu se mi nechce věřit. Přeci není možné, aby Rusové dobrovolně (leč z čirého zoufalství) vypustili nekontrolovaně do světa mandelinku bramborovou, která je, dle celosvětově uznávaného faktu, na samotnem vrcholu potravního řetězce. Dá se předpokládat, že po územnění agresivních brambor zpět do polního vězení, se vrhnou tito 7alfa predátoři právě na nás a neochrání nás ani samozvany medvědobijec Vláďa Putinů

Ja
Ja
8 měsíců před

Povedzme si ale pravdu, tieto zemiaky sú vyvíjané na zakázku slovenskej vládnej strany, lebo keď predseda Smeru pri župných voľbách do banskobystrického kraja tvrdil, že Kotlebu porazí aj vrece zemiakov, hrubo sa zmýlil.

Anna
Anna
5 měsíců před
Reply to  Ja

a ty uzasne ekologicke moznosti v porovnani se srovnatelne inteligentnimi vedci: Igorum staci ke zdarnemu zivotu teploty lehce nad nulou. A kdyz se to nepovede a prejdou mrazem tak si nestezuji ale zesladnou.

Beba
Beba
3 měsíců před

Aj mi máme Igora. Ale má oveľa vyššie IQ, teda aspoň sa tak tvári. Možno by sa mali dohodnúť na výmennom pobyte. Nemyslím že by sme rozoznali rozdiel

RSS
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x