Skotští vědci dokázali existenci antikampaně

24 Zář 2018

Skupině skotských vědců z Univerzity v Edinburgu se dost možná povedl objev století. Ve vzdálené hvězdokupě Anofertus totiž objevili tzv. antikampaň. Tu nejvíce proslavil český premiér a rekreační fyzik Andrej Babiš, který o antikampani hovoří už několik let. Její existenci ale dodnes nikdo neprokázal.
“Hvězdokupa Anofertus je velice zvláštní. Pouhých 5 % hvězdokupy tvoří hmota. Zbytek je tvořen antihmotou, temnou energií a dalšími exotickými částicemi, mezi které patří i antikampaň, kterou jsme dokázali dlouhým a důkladným pozorovánim této hvězdokupy odhalit,” tvrdí Faltin Enek z Univerzity v Edinburgu.

Antikampaň se dá popsat jako velký a zápornou energií nabitý oblak elektrizujího kouře, který požírá veškerou hmotu a energii, jenž mu přijde do cesty. Jde o fenomén, který dlouhá léta popisuje Andrej Babiš. Ten však nikdy nezískal dostatek důkazů na to, aby existenci anti kampaně potvrdil.

“Čau lidi, konečně se potvrdila má slova a já získal důkaz pro existenci antikampaně. Včera touhle dobou jsem ji objevil svým teleskopem na zahradě, když jsme s Monikou pozorovali Měsíc,” přivlastnil si Andrej Babiš objev skotských vědců a oznámil novou knihu O čem sním, když k hvězdám hledím.

Antikampaň bude ještě nutné dlouhá léta zkoumat, nicméně podle vědců by mohla být v budoucnu použita jako alternativní zdroj energie a mohla by nahradit fosilní paliva. Jde totiž o velice mocný zdroj energie, který ovlivňuje dění na Zemi i ze vzdálenosti několika set světelných let.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RSS
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x