Čínská armáda cvičí vojenské kočky s laserovými děly na zádech

10 Čvc 2019

Čínská armáda podle některých zahraničních zdrojů chystá revoluční bojové jednotky, které ve světe nemají obdoby. Údajně se jedná o speciálně vycvičené bojové kočičí komando s laserovými děly na zádech.

Číná dlouhá léta investuje do modernizace její armády a bojové techniky. Mezi to mimochodem spadá i výzkum naprosto nových bojových strojů a taktik. Jednou z nich má být i kočičí komando.

„Kočky jsou divoké a dravé šelmy, které dokáží i bez výcviku a zbraní srovnat se zemí celý byt. Číňané jsi toho jsou vědomí, a proto se rozhodli kočky vyzbrojit a vycvičit z nich bojové komando,“ tvrdí náš zdroj.

Jedná se o novodobé ninjy

Kočky si i díky jejich schopnosti se kamkoliv nepozorovaně proplížit vysloužily v čínských armádních kruzích název „Novodobí ninjové“. Využití by tak neměly nalézt na předních liníích, ale naopak by se mělo jednat o tiché špiony.

„Kočky jsou tiché a rychlé. Dokáží se proplížit do nepřátelského tábora, bez zpozorování zajistit všechny potřebné informace a dokumenty, a pak svými laserovými děly celý tábor srovat se zemí,“ dodává náš zdroj.

Jedná se tak o takřka dokonalou zbraň.

Máte doma špióna?

Číňané ale chtějí zajít ještě dál. Některé kočky by měly být speciálně vycvičeny k tomu, aby se infiltrovaly lidem do domácností a chovaly se jako domácí mazlíčci. Ve skutečnosti ale celou dobu donáší veškeré informace o svých páníčcích čínským tajným službám.

„Existují informace o tom, že toto funguje už dnes. Číňané umisťují svoje špióny do útulků, kočičích kaváren, vyhazují je na ulici, kde se kočky tváří jako opuštěná zvířata čekající na nový domov. Ve skutečnosti ale jde o špióny v utajení, kteří vás nahrávají třeba při masturbaci,“ tvrdí dále náš zdroj.

A jak poznat, že je vaše kočka špión?

1) Upřeně vás sleduje, jako by si vás nahrávala. Ve skutečnosti nahrává, protože kočičí špióni mají v očích zabudované kamery.

2) Leze na vyvýšená místa, aby mohla udělat scan místnosti, ve které se zrovna nachází.

3) Vyhrabává odpadkové koše, aby odhalila, jaký produkt/potravinu často kupujete a zjištěné informace předala čínským výrobcům, kteří tak zjistí, po čem je mezi lidmi největší poptávka.

4) Shazuje a rozbíjí věci, abyste si museli koupit nové, které na 99 % budou vyrobeny v Číně, čímž zajišťuje Číně vysoký export jejích produktů.

5) Líže vás, aby získala vzorek vaší DNA.

6) Všude pouští chlupy. Ve skutečnosti je v každém jejím chlupu zabudovaná nanokamera, která vás nahrává, i když kočka není v místnosti.

7) Pořád žere, protože práce špióna je vysilující, a nejednomu po ní vyhládne.

Tak co, máte doma taky kočíčího špióna?

5 komentářů
  1. Myslím, že můj kocour byl nahrazen čínským agentem. Nemůžu psát dál právě vešel do místnosti. Blíží se ke mě. 😳

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..