Neočkované děti jsou podle studie zdravější než očkované. “Mrtvé dítě neonemocní,” tvrdí vědci

15 Čvn 2020

Skupina amerických vědců přišla se studií, podle které jsou neočkované děti v průměru zdravější než děti očkované. Podle jejich studie za to může fakt, že když je dítě mrtvé, tak nemůže onemocnět.

Studie probíhala několik let a dvou tisícovkách dětí. Výsledek se tedy jeví jako velmi relevantní.

“Naše studie probíhala na celkem 2000 dětech. Tisíc z nich bylo očkováno, druhý tisíc ne. Zatímco u skupiny očkovaných dětí většina z nich během prvních třech let života alespoň jednou onemocněla, u dětí neočkovaných to bylo podstatně méně, jelikož třetina z nich v prvních třech letech zemřela. Mrtvé dítě nemůže onemocnět, proto statisticky neočkované děti jsou méně nemocné,” tvrdí profesor Steve Fox, který za studií stojí.

Jedná se tak o další studii, která potvrzuje, že očkování je velice nebezpečné a farmalobby jej prosazuje pouze za účelem zisku, nikoli za účelem zdraví. Zdravé a mrtvé dítě farmaceutickým firmám nic nevydělá, zatímco očkované a nemocné děti vydělají farmalobby miliardy dolarů ročně!

Krom toho má očkování i velké množství vedlejších účinků. Věděli jste například to, že čím dál více dětí po očkování proti spalničkám exploduje?

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..