Senát obdržel i diagnózu Mynáře s Ovčáčkem. Kancléř trpí chronickým zmrdstvím a Ovčáček krysím syndromem

18 Říj 2021

Senát od ÚVN obdržel kromě diagnózy prezidenta Zemana i diagnózu kancléře Vratislava Mynáře a prezidentova mluvčího Ovčáčka. Zatímco kancléř trpí vzácným chronickým zmrdstvím, mluvčí Jiří Ovčáček má těžkou formu krysího syndromu.

Lékaři v ÚVN stanovili dignózu Mynáře a Ovčáčka na základě jejich pozorování během hospitalizace prezidenta. Podle doktorů jde o zcela učebnicové příklady obou chorob.

„Podíváme-li se na Mynáře, je vidět, že se de facto neustále chová jako zmrd. Ovčáček je pak ukázková krysa. Oba jako kdyby vypadli z učebnice pro diagnostiku psychických poruch. Chronické zmrdství a krysí syndrom by u nich dokázal diagnostikovat i student prvního ročníku střední zdravotnické školy,“ píše se v lékařské zprávě Mynáře a Ovčáčka.

Ovčáček se zbláznil

Jak je dále uvedeno ve zprávě, mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček se během posledních týdnů zbláznil. Podle lékařů to koresponduje se zhoršeným zdravotním stavem prezidenta. V přírodě můžeme pozorovat, že pokud je páníček smrtelně nemocný, pes onemocní s ním. To samé se stalo i u Jiřího Ovčáčka, u kterého se postupně se zhoršujícím se stavem prezidenta vyvíjí schizifrenie, která se projevuje tím, že Ovčáček slyší hlasy svatých, modlí se a píše nesmyslné náboženské statusy na svůj Twitter. Psi často po smrti pánička zemřou žalem, a pokud u Ovčáčka včas nezasáhne pomoc psychiatra, dost možná budou prezident i mluvčí sdílet jednu rakev.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.