České zastupitelství Světového hnutí za zachování lidské rasy chce ženám zakázat menstruaci

18 Dub 2016

V tuzemsku má organizace Světového hnutí za zachování lidské rasy zastoupení již od vstupu ČR do OSN. V mnoha městech i mimo Prahu má na našem území své pobočky a poradny, kde jsou v pracovní dny a soboty k dispozici profesionální pracovníci. Každý z nich má za úkol poskytovat aktuální informace o stavu lidské rasy a v případě potřeby poradit českým občanům i cizincům na našem území, jak se chovat, aby lidská rasa nezanikla.

“Zdá se to možná nepravděpodobné, že by lidská rasa vyhynula, ale nenechte se zmýlit. Takhle to odjakživa fungovalo, že byl nějaký živočišný druh na vzestupu, a potom zmizel. Stačí se podívat do historie třeba na dinosaury. Současné statistiky naznačují ohledně lidstva podobný vývoj jako právě u obrovských plazů. Proto musíme být velmi obezřetní a dělat všechno proto, aby lidstvo bylo zachováno,” uvedl mluvčí Oblastního spolku SHZLR pro Olomoucký kraj, Karel Neposkvrněný.

V souvislosti s těmito poznatky chce České zastupitelství SHZLR prosadit na našem území zákon, který se již v mnoha zemích osvědčil. Mělo by se jednat o zákaz menstruace všem ženám nad 15 let.

“Každá menstruace je nesmyslné plýtvání možností otěhotnět. Jedná se v podstatě o zločin a ačkoli ještě není definován v zákoně, rozhodně jde o vysoce nemorální jev, který je nutno vymýtit. Je s podivem, že v tak rozvinutém státě, jako je Česká republika, nebyla menstruace ještě označena za vraždu,” dodává Neposkvrněný.

Menstruace by se měla stát nezákonnou zřejmě už do roku 2020. SHZLR prozatím propracovává předběžné návrhy, které se týkají především možnosti kontroly nad menstruací.

“Jedná se o plošný jev a nebude vůbec snadné všechny ženy uhlídat. Počítáme s tím, že nás čeká ještě mnoho práce. Plán je prozatím dostat počet menstruujících žen pod 5 % do roku 2021, během dalších čtyř let pokud možno na nulu,” prozrazuje Neposkvrněný.
4 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..