Tichý zabiják jménem Wi-Fi. Každý, kdo jí byl někdy vystaven, nakonec jednou umře! Pozor na to.

28 Lis 2017

V dnešní době má doma téměř každý Wi-Fi. Existuje ale hromada důkazů, že Wi-Fi nejen škodí, ale dokonce i zabíjí! Kupříkladu naprosto každý člověk, který byl za svůj život aspoň jedinkrát vystaven Wi-Fi signálu, nakonec jednou (může to trvat i desítky let, pozn. redakce) zemře.

Alespoň s tímto zjištěním přišla skupina internetových vědců. I bez nějakého výzkumu či studie musí být všem zřejmé, že každý člověk, který byl někdy vystaven Wi-Fi, jednou zemře. Může to být náhoda? To asi těžko! Nemluvě o dalších problémech, které tento elektro-smog způsobuje, pokud jsme mu dlouhodobě vystaveni.

Wi-Fi má negativní vliv na vývoj dítěte

Podle námi dotázaných internetových vědců, patří mezi další negativa Wi-Fi záření například vliv na vývoj dítěte. Toto radiofrekvenční záření doslova dělá z dětí hlupáky.

Díky Wi-Fi jsou děti dennodenně vystaveny pochybným youtuberům, blogerům a instagramerům. Mají takřka neomezený přístup k tunám prapodivného obsahu, který z nich dělá doslova idioty. Děti nemají čas na učení, zanedbávají školu a od rána do večera pouze sledují nějaké klauny na Youtube!

Přispívá k nespavosti

Wi-Fi zcela nepochybně přispívá i k nespavosti. Pokud i vy často ležíte v posteli, surfujete na internetu a zcela přitom ztrácíte pojem o čase, a najednou si všimnete, že už je dávno po půlnoci a vy máte přitom brzo ráno vstávat, může za to pravděpodobně Wi-Fi.

Může za nízkou porodnost

Díky Wi-Fi má lidstvo přístup k takřka neomezenému množství pornografie z naprosto každého zařízení, které je schopno se k Wi-Fi připojit. Tato skutečnost razantně zvýšila počet masturbací připadajících na jednoho obyvatele. Kvůli tomu se napříč celým západním světem neustále snižuje porodnost.

Rozrušuje funkci mozku a přispívá k prokrastinaci

Za odkládání povinností a snižování koncentrace může taky často právě Wi-Fi. Neustálý přístup k internetu vás totiž svádí k tomu, abyste byli třeba na Facebooku a na svoje povinnosti úplně zapomněli.

Zvyšuje riziko rakoviny

Hlavně tedy rakoviny očí. Díky Wi-Fi a internetu se může úplně každý svobodně vyjádřit – i ten největší hlupák. A díky vysoké míře anonymity navíc téměř bez zábran a servítek. Wi-Fi zvyšuje riziko, že si přečtete naprosto stupidní komentář nebo článek, ze kterého dostanete rakovinu… A to až o 200 %!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří Procházka
Jiří Procházka
2 let před

Vážená redaktorská žumpo, zařekl jsem se, ze sem už psát nebudu, ale teď v zájmu PRAVDY udělám výjimku. Tydlencty problémy s škodlivou vyfinou a odporným prolhaným ynternetem sou jen problémy prohnilýho Západu. Farmakoloby a židobankéři schválně vozařujou lidi aby jim pak mohli prodávat předražený léky. Ve vyspělých zemích jako je KLDR, Somálsko nebo Zimbabwe takové problémy nemají. A v nejpokročilejší zemi světa v Rusku jdou ještě dál: internet zakážou trvale. A první výsledky se dostavují: soudruzi Lenin a Stalin žijí věčně!!! comment image

Dr.QQ
Dr.QQ
2 let před

Pane kolego. Nedotáhl jste svoji (podnětnou) myšlenku do konce.
V Rusku chtějí, aby Lenin & Stalin žili věčně, proto zakáží Internet i se všemi průvodními špatnostmi (včetně WiFi).

kins cz
kins cz
2 let před

Mám kolegu (ajťák) a říkal, že o tom ví, i doktor mu to potvrdil, prý do 50 let určitě umře. Takže je to PRAVDA lidi, bacha na wi-fi! Prostě kabel je kabel.

Brooklyn
Brooklyn
1 rok před
Reply to  kins cz

Tak to mě dostalo a z toho jdu teda položit kabel 😄😄😄

Asperg
Asperg
2 let před

Musím potvrdit že Wifi je zhouba pro náš organismus. Je znám případ, kdy 90 letý důchodce příznivec internetu, používal denně Wifi a naráz zemřel. Před zakoupením Wifi ( 5let)byl úplně zdráv. Samozřejmě mainstream napsal, že údajně na infarkt a stáři. To, ale alternativním vědcům nedalo spát. Po prozkoumání všech faktů zjistili, že opravdu měl infarkt. Ale!!! Srdce bije v klidu 70 krát za minutu ( 1.1 kmitu za sekundu). Wifi signál vysílá na frekvenci 2.5 Mhz (2 500 000 kmitu za sekundu). Jestliže na srdce působí tolik kmitu Wifi, musí zákonitě dojít k tomu ,že srdce neudrží svůj kmitočet a… Číst vice »

Luboš Černý
Luboš Černý
1 rok před
Reply to  Asperg

Ale to že do vás jebe satelitní anténa vám problém nedělá to vůbec nemá mnohem větší počet Mhz

Jan
Jan
1 rok před

Takový žvásty 😂 chápu že se lidi o sebe bojí. Nemá cenu argumentovat obborně. Ale co třeba mobil LTE vysílače. S mnohem větším výkonem a podobnou frekvenci…. Rozum do hrsti.

Luboš Černý
Luboš Černý
1 rok před
Reply to  Jan

Tohle je satira a tenhle server si dělá ze všeho srandu.

RSS
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x