Tichý zabiják jménem Wi-Fi. Každý, kdo jí byl někdy vystaven, nakonec jednou umře! Pozor na to.

28 Lis 2017

V dnešní době má doma téměř každý Wi-Fi. Existuje ale hromada důkazů, že Wi-Fi nejen škodí, ale dokonce i zabíjí! Kupříkladu naprosto každý člověk, který byl za svůj život aspoň jedinkrát vystaven Wi-Fi signálu, nakonec jednou (může to trvat i desítky let, pozn. redakce) zemře.

Alespoň s tímto zjištěním přišla skupina internetových vědců. I bez nějakého výzkumu či studie musí být všem zřejmé, že každý člověk, který byl někdy vystaven Wi-Fi, jednou zemře. Může to být náhoda? To asi těžko! Nemluvě o dalších problémech, které tento elektro-smog způsobuje, pokud jsme mu dlouhodobě vystaveni.

Wi-Fi má negativní vliv na vývoj dítěte

Podle námi dotázaných internetových vědců, patří mezi další negativa Wi-Fi záření například vliv na vývoj dítěte. Toto radiofrekvenční záření doslova dělá z dětí hlupáky.

Díky Wi-Fi jsou děti dennodenně vystaveny pochybným youtuberům, blogerům a instagramerům. Mají takřka neomezený přístup k tunám prapodivného obsahu, který z nich dělá doslova idioty. Děti nemají čas na učení, zanedbávají školu a od rána do večera pouze sledují nějaké klauny na Youtube!

Přispívá k nespavosti

Wi-Fi zcela nepochybně přispívá i k nespavosti. Pokud i vy často ležíte v posteli, surfujete na internetu a zcela přitom ztrácíte pojem o čase, a najednou si všimnete, že už je dávno po půlnoci a vy máte přitom brzo ráno vstávat, může za to pravděpodobně Wi-Fi.

Může za nízkou porodnost

Díky Wi-Fi má lidstvo přístup k takřka neomezenému množství pornografie z naprosto každého zařízení, které je schopno se k Wi-Fi připojit. Tato skutečnost razantně zvýšila počet masturbací připadajících na jednoho obyvatele. Kvůli tomu se napříč celým západním světem neustále snižuje porodnost.

Rozrušuje funkci mozku a přispívá k prokrastinaci

Za odkládání povinností a snižování koncentrace může taky často právě Wi-Fi. Neustálý přístup k internetu vás totiž svádí k tomu, abyste byli třeba na Facebooku a na svoje povinnosti úplně zapomněli.

Zvyšuje riziko rakoviny

Hlavně tedy rakoviny očí. Díky Wi-Fi a internetu se může úplně každý svobodně vyjádřit – i ten největší hlupák. A díky vysoké míře anonymity navíc téměř bez zábran a servítek. Wi-Fi zvyšuje riziko, že si přečtete naprosto stupidní komentář nebo článek, ze kterého dostanete rakovinu… A to až o 200 %!

8 komentářů
 1. Vážená redaktorská žumpo, zařekl jsem se, ze sem už psát nebudu, ale teď v zájmu PRAVDY udělám výjimku. Tydlencty problémy s škodlivou vyfinou a odporným prolhaným ynternetem sou jen problémy prohnilýho Západu. Farmakoloby a židobankéři schválně vozařujou lidi aby jim pak mohli prodávat předražený léky. Ve vyspělých zemích jako je KLDR, Somálsko nebo Zimbabwe takové problémy nemají. A v nejpokročilejší zemi světa v Rusku jdou ještě dál: internet zakážou trvale. A první výsledky se dostavují: soudruzi Lenin a Stalin žijí věčně!!! https://uploads.disquscdn.com/images/135a5fd054015f891046a099a03ce8220e2ca7707121193d448dcb325291b427.jpg

  1. Pane kolego. Nedotáhl jste svoji (podnětnou) myšlenku do konce.
   V Rusku chtějí, aby Lenin & Stalin žili věčně, proto zakáží Internet i se všemi průvodními špatnostmi (včetně WiFi).

 2. Mám kolegu (ajťák) a říkal, že o tom ví, i doktor mu to potvrdil, prý do 50 let určitě umře. Takže je to PRAVDA lidi, bacha na wi-fi! Prostě kabel je kabel.

 3. Musím potvrdit že Wifi je zhouba pro náš organismus. Je znám případ, kdy 90 letý důchodce příznivec internetu, používal denně Wifi a naráz zemřel. Před zakoupením Wifi ( 5let)byl úplně zdráv. Samozřejmě mainstream napsal, že údajně na infarkt a stáři. To, ale alternativním vědcům nedalo spát.
  Po prozkoumání všech faktů zjistili, že opravdu měl infarkt. Ale!!! Srdce bije v klidu 70 krát za minutu ( 1.1 kmitu za sekundu). Wifi signál vysílá na frekvenci 2.5 Mhz (2 500 000 kmitu za sekundu). Jestliže na srdce
  působí tolik kmitu Wifi, musí zákonitě dojít k tomu ,že srdce neudrží svůj kmitočet a dojde rezonanční efektem k rozkmitání a tím k infarktu. To Wifi loby a Elity zamlčují. Je to další část plánu Elit na sníženi populace lidstva. Tento důchodce mohl být ještě mnoho let s námi kdyby používal pro připojení optický kabel. Obyčejný kabel také vyzařuje, ale jeho škodlivost je zatím ve stádiu výzkumu.

  1. Ale to že do vás jebe satelitní anténa vám problém nedělá to vůbec nemá mnohem větší počet Mhz

 4. Takový žvásty 😂 chápu že se lidi o sebe bojí. Nemá cenu argumentovat obborně. Ale co třeba mobil LTE vysílače. S mnohem větším výkonem a podobnou frekvenci…. Rozum do hrsti.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..