#nadalsich150let

Tichý zabiják jménem Wi-Fi. Každý, kdo jí byl někdy vystaven, nakonec jednou umře! Pozor na to.

28 Lis 2017

V dnešní době má doma téměř každý Wi-Fi. Existuje ale hromada důkazů, že Wi-Fi nejen škodí, ale dokonce i zabíjí! Kupříkladu naprosto každý člověk, který byl za svůj život aspoň jedinkrát vystaven Wi-Fi signálu, nakonec jednou (může to trvat i desítky let, pozn. redakce) zemře.

Alespoň s tímto zjištěním přišla skupina internetových vědců. I bez nějakého výzkumu či studie musí být všem zřejmé, že každý člověk, který byl někdy vystaven Wi-Fi, jednou zemře. Může to být náhoda? To asi těžko! Nemluvě o dalších problémech, které tento elektro-smog způsobuje, pokud jsme mu dlouhodobě vystaveni.

Wi-Fi má negativní vliv na vývoj dítěte

Podle námi dotázaných internetových vědců, patří mezi další negativa Wi-Fi záření například vliv na vývoj dítěte. Toto radiofrekvenční záření doslova dělá z dětí hlupáky.

Díky Wi-Fi jsou děti dennodenně vystaveny pochybným youtuberům, blogerům a instagramerům. Mají takřka neomezený přístup k tunám prapodivného obsahu, který z nich dělá doslova idioty. Děti nemají čas na učení, zanedbávají školu a od rána do večera pouze sledují nějaké klauny na Youtube!

Přispívá k nespavosti

Wi-Fi zcela nepochybně přispívá i k nespavosti. Pokud i vy často ležíte v posteli, surfujete na internetu a zcela přitom ztrácíte pojem o čase, a najednou si všimnete, že už je dávno po půlnoci a vy máte přitom brzo ráno vstávat, může za to pravděpodobně Wi-Fi.

Může za nízkou porodnost

Díky Wi-Fi má lidstvo přístup k takřka neomezenému množství pornografie z naprosto každého zařízení, které je schopno se k Wi-Fi připojit. Tato skutečnost razantně zvýšila počet masturbací připadajících na jednoho obyvatele. Kvůli tomu se napříč celým západním světem neustále snižuje porodnost.

Rozrušuje funkci mozku a přispívá k prokrastinaci

Za odkládání povinností a snižování koncentrace může taky často právě Wi-Fi. Neustálý přístup k internetu vás totiž svádí k tomu, abyste byli třeba na Facebooku a na svoje povinnosti úplně zapomněli.

Zvyšuje riziko rakoviny

Hlavně tedy rakoviny očí. Díky Wi-Fi a internetu se může úplně každý svobodně vyjádřit – i ten největší hlupák. A díky vysoké míře anonymity navíc téměř bez zábran a servítek. Wi-Fi zvyšuje riziko, že si přečtete naprosto stupidní komentář nebo článek, ze kterého dostanete rakovinu… A to až o 200 %!

5 komentářů
 1. Vážená redaktorská žumpo, zařekl jsem se, ze sem už psát nebudu, ale teď v zájmu PRAVDY udělám výjimku. Tydlencty problémy s škodlivou vyfinou a odporným prolhaným ynternetem sou jen problémy prohnilýho Západu. Farmakoloby a židobankéři schválně vozařujou lidi aby jim pak mohli prodávat předražený léky. Ve vyspělých zemích jako je KLDR, Somálsko nebo Zimbabwe takové problémy nemají. A v nejpokročilejší zemi světa v Rusku jdou ještě dál: internet zakážou trvale. A první výsledky se dostavují: soudruzi Lenin a Stalin žijí věčně!!! https://uploads.disquscdn.com/images/135a5fd054015f891046a099a03ce8220e2ca7707121193d448dcb325291b427.jpg

  1. Pane kolego. Nedotáhl jste svoji (podnětnou) myšlenku do konce.
   V Rusku chtějí, aby Lenin & Stalin žili věčně, proto zakáží Internet i se všemi průvodními špatnostmi (včetně WiFi).

 2. Mám kolegu (ajťák) a říkal, že o tom ví, i doktor mu to potvrdil, prý do 50 let určitě umře. Takže je to PRAVDA lidi, bacha na wi-fi! Prostě kabel je kabel.

 3. Musím potvrdit že Wifi je zhouba pro náš organismus. Je znám případ, kdy 90 letý důchodce příznivec internetu, používal denně Wifi a naráz zemřel. Před zakoupením Wifi ( 5let)byl úplně zdráv. Samozřejmě mainstream napsal, že údajně na infarkt a stáři. To, ale alternativním vědcům nedalo spát.
  Po prozkoumání všech faktů zjistili, že opravdu měl infarkt. Ale!!! Srdce bije v klidu 70 krát za minutu ( 1.1 kmitu za sekundu). Wifi signál vysílá na frekvenci 2.5 Mhz (2 500 000 kmitu za sekundu). Jestliže na srdce
  působí tolik kmitu Wifi, musí zákonitě dojít k tomu ,že srdce neudrží svůj kmitočet a dojde rezonanční efektem k rozkmitání a tím k infarktu. To Wifi loby a Elity zamlčují. Je to další část plánu Elit na sníženi populace lidstva. Tento důchodce mohl být ještě mnoho let s námi kdyby používal pro připojení optický kabel. Obyčejný kabel také vyzařuje, ale jeho škodlivost je zatím ve stádiu výzkumu.

 4. Takový žvásty 😂 chápu že se lidi o sebe bojí. Nemá cenu argumentovat obborně. Ale co třeba mobil LTE vysílače. S mnohem větším výkonem a podobnou frekvenci…. Rozum do hrsti.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.