Rusové vyrobili první auto na světě, které benzín nespotřebovává, ale vyrábí

02 Kvě 2020

Ruským inženýrům se podařil neuvěřitelný kousek. Týmu okolo Anatola Autonova se totiž podařilo sestrojit vůbec první automobil na světě, jehož motor nejenže nespotřebovává benzín, ale dokonce ho vyrábí. Místo drahého tankování benzínu tak majitelé tohoto vozu musejí benzín z nádrže vylévat.

Automobil s krycím názvem Benzinotvoric by tak mohl nejenže vyřešit otázku, co bude lidstvo dělat během případného nedostatku fosilních paliv a vyčerpání zásob ropy, ale dokonce by pomohl vlastníkům vozu vydělat nemalé peníze.

“Představte si, že vlastníte tento vůz. Zatímco u ostatních aut musíte po vyjetí nádrže natankovat drahý benzín, zde musíte po vyjetí, respektive naplnění nádrže benzín naopak vylít. Můžete ho tak například prodat benzinovým pumpám, nebo sousedovi, který jezdí autem, které benzín ještě spotřebovává. Nejenže ušetříte, ale dokonce i vyděláte!” tvrdí Anatol Autonov, který dodává, že Benzinotvoric může jeho majitelům otevřít dveře k otevření vlastní benzinové pumpy.

Svět by se mohl zbavit závislosti na ropě do 10 let

Ruští inženýři nyní v kooperaci s Vladimirem Putinem řeší otázku, jak automobil distribuovat mezi běžné obyvatelstvo. Jelikož ropa patří mezi největší vývozní artikl Ruské federace, je samozřejmě nasnadě, jestli by mělo Rusko automobil, který vyrábí benzín poslat dále do světa.

“Je před námi důležité rozhodnutí. Náš vůz kromě toho, že vyrábí benzín, ani neprodukuje žádné zplodiny. Máme před sebou tak způsob, jak jezdit autem zadarmo a zároveň produkovat benzín bez emisí. Rusko je připraveno ukončit těžbu svojí ropy v zájmu vyššího dobra,” tvrdí Vladimir Putin.

Ruský plán tak nyní počítá, že do 10 let by mohl každý člověk na světě vlastnit svůj Benzinotvoric. Spoustě lidem tak odpadnout nepříjemné povinnosti spjaté s vlastněním osobního automobilu, například věčné tankování za dvě stovky.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
2 měsíců před

Zasvěcení vědí, že to není první převratný vynález ruských inženýrů. Pamětníci jistě vzpomenou na slavný Maslostroj, který si i zahrál ve filmu Hej Rup.

Jan
Jan
2 měsíců před

Neni lepsi se zamerit na to, co je pod clankem???
“Článek je satirický a nezakládá se na pravdě”…….

Kucera
Kucera
2 měsíců před

Když šla cena ropy nedávno do mínusu (připlácelo se za odběr), tak bude muset majitel takového auta také platit za vyrobený benzín?

Zlí imperialisté se zase snaží překazit prosperitu ruského lidu!

Bedřich Stigler
Bedřich Stigler
2 měsíců před

Mrzí mě, že jsem promarnil můj drahocenný čas a to hovno si přečetl. Autor článku je na vrcholu trapnosti. Žádná pointa, žádná legrace, žádný přínos pro tento svět. Měl by ses zabít, vykouzlí mi to úsměv na tváři a vrátíš mi naději 🙏

RSS
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x