Hamás představil oblek s přidělanými živými dětmi. Izraelci, kteří nechtějí zabíjet děti, jsou proti němu bezbranní

04 Lis 2023

Vojenští inženýři z hnutí Hamás přišli s revolučním způsobem boje proti izraelské armádě. Bojovníci hnutí Hamás budou již brzy do bojů nosit oblek s připevněnými živými dětmi. Izraelští vojáci tak budou mít na výběr buď zastřelení nepřátelského vojáka a tím pádem i vraždu palestinského dítěte, za což si vyslouží kritiku z celého světa, nebo kapitulaci.

Oblek podle dostupných ilustrací bude mít připevněný dvě děti na hrudi a břiše, dvě děti na zádech, dvě děti na každé nože a jedno dítě na každé ruce. Jedinou změnou je přilba, na které kvůli hmotnosti nebude připevněno dítě, ale čerstvě narozené koťátko. Izraelští vojáci by tak museli mířit velice přesně, aby eliminovali vojáka Hamásu a nezabili přitom žádné dítě.

„Počítáme s tím, že 99 % vojáků se raději vzdá, složí v klidu zbraně a my je pak už jen postřílíme. A pokud tak neučiní, dozví se o tom lidé na západě a vyjdou opět do ulic protestovat proti Izraelcům a jejich zrůdnému a nemorálnímu chování. Náš nový způsob boje bude revoluční a mírový, to už dnes nikdo neumí jen tak neumi, snad s výjimkou Ruska.“ prohlásil ve 4 hodinovém projevu jeden z velitelů hnutí Hamás Hašan Dokalhotsinasralláh.

Palestinci se inspirovali ruským oblekem z koránu

Nápad na vytvoření obleku z dětí dostal Hamás pravděpodobně od ruské armády, která dříve vyvinula koránoblek ze stránek koránu. Jelikož mají muslimové přísný zákaz jakéhokoliv ničení jejich svaté knihy, nemohou se proti vojákům v koránobleku bránit.

Ne vždy je ale ruský oblek účinný, například na Ukrajině by byl ruským vojákům k ničemu. Proto se začalo spekulovat, že Rusové od Hamásu koupí několik tisícovek obleků s dětmi, které pak použijí na Ukrajině. S těmi následně buď pokosí vzdávající se ukrajinské vojáky, nebo vypustí do světa informaci, že ukrajinští vojáci zabíjejí při bitvách s ruskými vojáky děti.

I kvůli exportu do Ruska Dokalhotsinasralláh vyzývá podporovatele Palestiny z celého světa, aby do Gazy poslali svoje děti. Tím zajistí dostatek zdrojů pro výrobu nových obleků.

„Oblek sám o sobě není nákladný. Stačí přilepit lepící páskou dítě na uniformu. Dětí na živé štíty máme zatím dostatek, avšak abychom dokázali pokrýt naše potřeby i během delšího konfliktu a abychom mohli náš produkt exportovat i svým zahraničním partnerům, chceme požádat všechny evropské muslimy, levicovou mládež a další naše podporovatele, aby nám poslali svoje děti, které použijeme pro výrobu našich nových uniforem. Pokud se vaše děti nevrátí, zemřou pro vznešenou věc. A vždycky si můžete udělat nové,“ prohlásil dále Dokalhotsinasralláh.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.