Němci uvěznili Václava Klause. Po Česku požadují výkupné, jinak nám ho vrátí

22 Čvc 2017

Je to pár dní, co byl Václav Klaus v Německu umlčen, resp. co bylo z Youtube odstraněno jedno z jeho videí a v dnešních odpoledních hodinách přišla z Německa zpráva, že byl Václav Klaus zatknut a uvězněn agenty z Úřadu pro zachování politické korektnosti. Podle našich zdrojů teď Němci požadují v přepočtu 10 milionů korun, jinak Václava Klause vrátí zpět do České republiky.
“Němci drží Václava Klause na tajném místě. V současnosti požadují po České republice cca 10 milionů korun. Pokud Česko tyto peníze zaplatí, Němci si Klause nechají, v opačném případě bude bývalý český prezident vrácen,” tvrdí náš tajný zdroj.

Podle našeho zdroje je dále dost možné, že je Václav Klaus nejen vězněn, ale i mučen. V jeho cele údajně visí fotografie Angely Merkel a dozorci mu neustále pouštějí hymnu Evropské unie, tedy Ódu na radost.

Vláda ČR odmítla celou situaci oficiálně komentovat, avšak zatím to vypadá, že výkupné nezaplatí. Václav Klaus i jeho institut tak budou nejspíš moci šířit alternativní pravdu i nadále.
5 komentářů

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS