Kapela Ortel svým singlem COVID-19 zahubila koronavirus

17 Lis 2020

Plzeňská kapela Ortel před pár dny publikovala svůj nový singl COVID-19. Nová píseň je podle všeho tak hrozná, že dokázala zahubit koronavirus, a ukončit tak v Česku pandemii.

Podle odborníků se jedná o jednu z vůbec nejhorších písní této kapely v historii. Píseň je tak hrozná, že ji ani virus nedokázal bez následků poslouchat a raději zemřel, či utekl.

„Text absolutně nedává smysl a nebýt na konci klipu vysvětlení, absolutně bych nechápal, o čem se vlastně ve skladbě „zpívá“. Zpěv je tradičně falešný, členové kapely si drsnými výrazy kompenzují nízké ego, a můžete mi sakra někdo vysvětlit, proč používá jejich baskytarista na dva akordy šestistrunnou basovku?“ tvrdí uznávaný hudební kritik Adolf Hitler.

Píseň způsobuje nevolnost, krvácení z uší, zvracení a smrt

Jedná se o opravdu drsné dílo, protože narozdíl od tradiční nevolnosti a krvácení z uší, které se dostavují při ostatních písních této kapely, doprovází skladbu COVID-19 i zvracení a v krajních mezích i smrt. Jedna pozitivní vlastnost se ale přece jen našla.

„Pár lidí sice při poslechu této písničky už umřelo, ale ve výsledku může skladba zachránit víc lidí, než jich zabije. Zaznamenali jsme rapidní slábnutí viru koronaviru a jeho útěk z České republiky pryč do zahraničí a k nám do Německa. Zdá se, že ani virus nedokáže tyhle sračky poslouchat,“ tvrdí německý virolog Amon Göth.

Zdá se tak, že tvorba kapely Ortel tak konečně začala být i užitečná a veřejnosti prospěšná, když už se nedá poslouchat. Z výše popsaných důvodů nyní vláda zvažuje, že píseň COVID-19 bude denně hrát ve všech rádiích a obecních rozhlasech, dokud nebude virus zcela vymýcen. Pokud k tomu dojde, každý občan od vlády obdrží sadu špuntů do uší, aby likvidaci viru přežil.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.