Somálští piráti přepadli ropný tanker, útoku se zúčastnil i Ivan Bartoš

14 Úno 2021

Skupina somálských pirátu v dnešních ranních hodinách přepadla saúdský ropný tanker. Podle našich zdrojů byl útok organizovaný českým pirátem Ivana Bartoše, který chce lup použít ke stabilizaci rozpočtu České republiky a k financování transportu co nejvíce uprchlíků do České republiky.

Tanker byl přepaden kolem 4 hodiny ranní asi 300 km od pobřezí Jemenu. Skupinka šesti pirátu vtrhla ozbrojená na tanker a postřílela většinu posádky. Tanker pak odvezla do svého tajného přístavu v Somálsku. Přeživší se shodují, že vůdce pirátů byl na rozdíl od ostatních bílý dredatý muž, který mluvil plynule česky.

“Ti z nás, kteří přežili a nebyli zavražděni rukou dredatého ďábla, jsme si jistí, že jde o Ivana Bartoše, předsedu českých pirátů. Jak vůbec může EU něco takového dopustit? Zrušte piráty a odsuďte je!” tvrdí jeden z přeživších celého útoku.

Teorii o zainteresování Bartoše do přepadení potvrzují i další přeživší.

“Na to půlmetrové brko, co si zapálil po vyvraždění celé posádky, nikdy nezapomenu. Ihned, jak se situace uklidnila, jsem vygooglil “pirátský dredař s půlmetrovým brkem” a našlo mi to Bartoše,” tvrdí kapitán přepadeného tankeru.

Ivan Bartoš, ani Česká pirátká strana se k útoku zatím nevyjádřili. Motivem by ale podle diskutujících na tajných pirátských fórech na dark webu, kde mimochodem piráti krom drog prodávají i lidi a kutí svoje tajné plány na ovládnutí Česka a přijmutí co nejvíce uprchlíků, mohlo být zachránění Schillerovou a Babišem vycucané státní pokladny. Dále pak financování výstavby luxusních uprchlických hotelů pro africké uprchlíky a nákup 1000 UV lamp do pirátských skleníků na pěstování mariuhany. Dá se tak předpokládat, že přepadených tankerů bude v budoucnu mnohem víc.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!