Do KLDR míří populární ghanští nosiči rakví

26 Dub 2020

Stav severokorejského vůdce Kim Čong-una se po nepovedené operaci srdce stále nelepší a zahraniční média už spekulují o tom, zda je diktátor stále naživu. Na nejhorší se podle všeho připravují i severokorejské úřady, na jejichž příkaz hraje už třetím dnem z městského rozhlasu v Pchjongjangu skladba Astronomia.

Podle některých expertů se tím úřady připravují na nejhorší. Kim Čong-un sice byl již převezen do Číny, ale ani tamním lékařským špičkám se nemusí podařit severokorejského diktátora zachránit.

Do KLDR míří ghanští nosiči rakví

Politické špičky KLDR už mezitím stihly vyjednat příjezd populárních ghanských nosičů rakví, kteří jsou momentálně na cestě do Severní Koreje.

„Jsme poctěni, že to budeme zrovna my, kdo si zatancuje s mrtvolou jednoho z nejhorších diktátorů současnosti,“ prohlásili ghanští nosiči rakví.

Připomínáme však, že oficiálně není aktuální zdravotní stav Kim Čong-una nijak komentovaný a známý. To, zda žije, či ne, je zatím záhadou.

Doktor, který pokazil Kimovu operaci se stal astronautem

Astronomia však nehrála pouze kvůli Kimovi. Podle populární severokorejské televizní hlasatelky se totiž doktor, který pokazil Kimovu operaci a zapříčinil tak jeho aktuální zdravotní stav, stal prvním severokorejským astronautem, který poletí na Slunce.

„Toto je on. Tento člověk operoval našeho vůdce. Jako odměnu za jeho služby se mu dostane zvláštní cti. Stane se prvním Severokorejcem a i prvním člověkem v historii, který se v rakětě pokusí přistát na Slunci!“ znělo ve včerejších večerních zprávách KLDR.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

4 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..